iFixit niszczy zestaw naprawczy do iPhone’a za 2000 USD, więc nie musisz

Program samoobsługowych napraw firmy Apple wywołał spore zamieszanie od czasu jego uruchomienia w kwietniu, ponieważ Apple wysłało sprzęt do wypożyczenia o wartości 2000 USD, w zależności od tego, co musisz zrobić. Teraz iFixit osiągnął jedną rzecz, na którą wszyscy czekaliśmy – wszystko zostało podzielone, aby zobaczyć, jak to działa.

Odpowiedzią, jak można się spodziewać po Apple, jest to, że trzy urządzenia, które rozbiera iFixit, są w niektórych miejscach przeprojektowane, a w innych dziwne. Jeśli używasz plików Samoobsługowy warsztat naprawczy Otrzymasz ogromne, nieporęczne urządzenia — a teraz iFixit pokaże Ci, jak wygląda wnętrze.

Być może widziałeś naszą niedawną recenzję dotyczącą samoobsługowej naprawy Apple. Do tego filmu użyliśmy narzędzi Apple do wypożyczania, ale zamówiliśmy też własne. Mamy te rzeczy, które mogą znaczyć tylko jedno. Czas na rozbiórkę!

W całym filmie widzimy, jak zespół iFixit demontuje trzy narzędzia naprawcze Apple, wskazując, jak używać kulek do tworzenia superpłynnego ruchu, gdy nie jest to konieczne, i wiele więcej. Wydaje się, że na jednym urządzeniu Apple używało części, które miały wyłączoną połowę jego funkcji – jeden ekran mógł mieć funkcje dotykowe, które nie były używane, podczas gdy na płytce drukowanej były całkowicie wyłączone przyciski.

Samoobsługowy warsztat i program naprawczy zapewnia „ponad 200 pojedynczych części i narzędzi, umożliwiając klientom zaznajomionym z tajnikami naprawy elektroniki dokończenie naprawy modeli iPhone 12, iPhone 13 i iPhone SE (3. generacji)” według Apple — i według wszystkich relacji, robi to, co mówi na puszce. To, czy powinien być tak potężny, czy nie, jest kwestią dyskusyjną, ale ten film daje nam wspaniały wgląd w produkt Apple, którego wielu nie zobaczy.

Nie wyobrażaj sobie używania tego do naprawienia własnego iPhone 13 A może jakieś inne urządzenie? Nadal możesz zabrać go do Apple Store — i pamiętaj, plik Najlepszy iPhone To taki, który został odpowiednio serwisowany. Jeśli masz wątpliwości, pozwól, aby ktoś inny wykonał pracę!

READ  Volvo prezentuje fajny nowy interfejs Android Automotive od Polestar 3

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top