Informacje o meczu w sobotę vs Austin Bee

Informacje o meczu w sobotę vs Austin Bee

Richmond, Kentucky – We wschodnim Kentucky odbędzie się jutro drugi mecz rozszerzonego pola golfowego, składającego się z czterech gier, z pełną listą doświadczeń związanych z dniem meczu. Weekend Climax przedstawia pułkownika w walce z Austinem B #19 o godzinie 15:00.

Richmond, Kentucky – We wschodnim Kentucky odbędzie się jutro drugi mecz rozszerzonego pola golfowego, składającego się z czterech gier, z pełną listą doświadczeń związanych z dniem meczu. Weekend Climax przedstawia pułkownika w walce z Austinem B #19 o godzinie 15:00.

Od piątku wieczorem EKU wita rodziny studenckie w tradycji corocznego rodzinnego weekendu. Weekend został podkreślony przez pułkownika Falla, gdzie uczniowie i ich rodziny będą mogli wziąć udział w karnawałowym doświadczeniu na parkingach Alumni Coliseum od godziny 11:00. Kliknij tutaj.

W ten weekend EKU Athletics wejdzie również do klas 2020 i 2021 Hall of Fame. Zajęcia odbędą się w budynku Perkins w sobotę 25 września. Brunch Hall of Fame rozpocznie się o godzinie 10:00. Tegoroczna impreza jest oficjalnie wyprzedana. Więcej informacji na temat wejścia do tegorocznej Galerii Sław można znaleźć pod tym linkiem.

Gra rozpoczyna się w sobotnie poranki o godzinie 9:00, kiedy wszystkie parkingi i tylne bramy są otwarte. Dziedziniec pułkownika po raz kolejny będzie doskonałą lokalizacją na dziedzińcu tylnych drzwi między Koloseum Alumnów a Roy Kid Stadion. Ta przestrzeń zostanie otwarta w sobotnie południe i będzie zawierać muzykę na żywo w wykonaniu Tyry Madison Short, występy zespołów i soulu, popisową sesję z EKU Women’s Basketball i nie tylko.

Po meczu możesz także wziąć udział w koncercie po meczu JD Shelburne’a z Taylorsville w Ravine na terenie kampusu. To wydarzenie jest bezpłatne dla wszystkich.

Tomorrow’s Game obejmie Kolegium Sztuki, Sztuki i Nauk Społecznych oraz Kolegium Nauki, Technologii, Inżynierii i Matematyki jako Kolegia Gry. Będą wyświetlane na podwórku pułkownika i w okolicy tylnej klapy, a także w reklamach w grze.

READ  Lydia Koe bije kolejkę górską, a Nelly Korda nadal błyszczy na British Open

kiedy jesteś w środku Roy Kid Ballpark, nie zapomnij korzystać z różnych przywilejów oferowanych przez EKU Dining Services i Aramark. Najważniejszym punktem gry w ten weekend jest taco z boczku wieprzowego ze świeżą brzoskwinią, kolendrą i sosem pomidorowym, podawane na tortilli z mąki. Ten przedmiot można kupić w miejscu grillowania tuż obok głównego holu. Nowości na 2021 to także kanapka ribeye i polska.

Należy pamiętać, że pokaz świateł na stadionie odbędzie się po wynikach EKU, między kwartami, a także w innych kluczowych momentach meczu. Grafika zostanie wyświetlona na tablicy wideo przed rozpoczęciem pokazu świetlnego, a reklamy pokazów świetlnych będą odczytywane przez system nagłośnieniowy w trakcie gry.

Oprócz konkretnych informacji na ten weekend, dodatkowe informacje o Game Day można znaleźć tutaj.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top