Instagram może zamienić każdy post wideo w szpulę i zacząć testować zmianę

Instagram ujawnił, że jest w trakcie testowania zmiany, która przekonwertuje posty wideo na Reel. Według raportu TechCrunch, wybrani użytkownicy na całym świecie doświadczają obecnie tego nowego stylu kanału, a firma twierdzi, że zmiana jest częścią planu usprawnienia wideo w aplikacji. Matt Navarra, znany konsultant ds. mediów społecznościowych, również udostępnił zrzut ekranu na Twitterze, który ujawnił, że osoby biorące udział w teście oglądają wiadomość w aplikacji, która mówi: „Wpisy wideo są teraz udostępniane jako Rolki”.

Wiadomość informuje, że jeśli Twoje konto jest publiczne i opublikujesz film, który trafi do szpuli, każdy może odkryć twoją taśmę i użyć oryginalnego dźwięku do utworzenia szpuli, zgodnie z raportem.

Dodał, że jeśli Twoje konto jest ustawione jako prywatne, Twój plik wideo będzie widoczny tylko dla Twoich obserwujących.

Wiadomość wskazywała również, że po opublikowaniu Reel każdy może stworzyć remiks za pomocą Reel, jeśli Twoje konto jest publiczne. Możesz jednak uniemożliwić innym remiksowanie Twoich bębnów w ustawieniach konta.

„Testujemy tę funkcję w ramach naszych starań, aby uprościć i ulepszyć wrażenia wideo na Instagramie”, powiedział rzecznik Meta w e-mailu według TechCrunch.

(z wejściem z IANS)

READ  Podaż iPhone’a 13 nie nadąży za popytem do lutego 2022 r.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top