Inteligentne inteligentne gadżety w standardzie – Taipei Bike Show 2024

Inteligentne inteligentne gadżety w standardzie – Taipei Bike Show 2024
Tomo Ichikawa to japoński projektant, który tworzy (jak się domyślacie) sprytne projekty rozwiązujące niektóre z najbardziej irytujących problemów w kolarstwie górskim, zwłaszcza tych związanych z płaskimi zębatkami i zębatkami. Jego projekty znajdziecie jednak w katalogach wielu różnych firm Inteligentny standard To jego własna marka.

Kiedy Tomo delikatnie oprowadził nas po swoim asortymencie produktów, nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu „Ale czekaj, jest tego więcej” Chwile nałożyły się na siebie. Sposób, w jaki wszystkie jego produkty współpracują ze sobą i opierają się na systemie, przypomina dorosłe klocki Lego dla maniaków rowerów i bardzo mi się to podoba.

Produkty TOMO są produkowane na Tajwanie, często przy użyciu nylonu pochodzącego z recyklingu z sieci rybackich wzmocnionego włóknem szklanym. Bardzo podoba mi się ten materiał, jest mocny i elastyczny jak nylon, ale jednocześnie niesamowicie wytrzymały. Bonusem jest to, że używają materiałów pochodzących z recyklingu.

Anchor Stack Net to narzędzie do naprawy opon bezdętkowych, które mieści zapasowy zaczep, ma miejsce na zestaw wstępnie załadowanych kolców i wykorzystuje uwięzioną zatyczkę oraz pasek bekonu do uszczelnienia przebicia. Opcjonalne metalowe zęby nadają się do wielokrotnego użytku, chociaż jeśli zachowasz ostrożność, będziesz mógł ponownie wykorzystać plastikowe zęby.

Ale czekaj, jest tego więcej.

I jeszcze więcej.

Narzędzia Clever Standard można kupić za pośrednictwem Witryna internetowa handlu elektronicznego. Siatka Anchor Stack DIY będzie dostępna w kwietniu i będzie kosztować około 20 dolarów. Pierwsza partia pokryw zaworów Captain Hook oczekuje na utlenienie, ale powinna również wkrótce dotrzeć na miejsce; Będą kosztować 8 dolarów za parę. Możesz także śledzić Clever Standard na Facebook I Instagrama.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *