iPhone 13 Pro oferuje o 55 procent lepszą wydajność graficzną niż iPhone 12 Pro, sugeruje test Geekbench

iPhone 13 Pro oferuje o 55 proc. lepszą wydajność graficzną w porównaniu do iPhone’a 12 Pro, na co wskazywał raport z testu, który pojawił się na Geekbench. Apple wprowadził swój własny układ Bionic A15 wraz z pięciordzeniowym procesorem graficznym w iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Twierdzi się, że oferuje „najszybszą wydajność graficzną dowolnego smartfona”. Firma nie podała żadnych szczegółów na temat szybkości GPU modeli iPhone 13 Pro w porównaniu z modelami iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Jednak wczesny raport z testów Geekbench wskazuje, że nowy układ będzie w stanie zapewnić znaczną poprawę wydajności.

jak wzmiankowany przez MacRumors i iPhone 13 Pro Prototyp w zestawie Z numerem modelu iPhone’a 14,2, uzyskał 14 216 punktów w teście obliczeniowym Geekbench przy użyciu interfejsu API Metal. Wynik jest o ponad 55 procent wyższy niż 9123 wyników Odebrane iPhone 12 Pro. Wskazuje to, że iPhone 13 Pro jest w stanie zaoferować lepszą wydajność graficzną w stosunku do zeszłorocznego modelu.

w czasie uwolnienie ten iPhone 13 Seria jabłek przejęte Ten iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max Zapewnia „najlepszą wydajność graficzną w historii na iPhonie”. Czterordzeniowe procesory graficzne w nowych modelach są również promowane jako nawet o 50 procent szybsze niż wiodący konkurenci.

Ale inaczej niż wcześniej, Jabłko Nie podał żadnych bezpośrednich porównań między modelami iPhone 13 Pro i iPhone 12 Pro. Firma nie podała również żadnych liczb podczas prezentacji startowej, aby pokazać, o ile szybsze były iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max w porównaniu z zeszłorocznymi wydaniami.

Jednak wczesne wyniki wydajności pojawiają się w jeepbench Wskazuje to, że w nowych modelach mogą wystąpić pewne zauważalne zmiany w porównaniu do ich poprzedników. Należy jednak pamiętać, że wynik dostępny na stronie testowej jest prototypem. Konsumenci mogą zauważyć pewne różnice w tym zakresie, testując detaliczne egzemplarze iPhone’a 13 Pro.

READ  23 najlepsze oferty Apple Watch w Cyber ​​​​poniedziałek w 2022 roku: sprzedaż AT&T, Verizon i Best Buy

Apple wprowadził również własny chip A15 Bionic na iPhone’a 13 i iPhone 13 mini modele, ale z czterordzeniowym procesorem graficznym. Musimy jeszcze zobaczyć ich wyniki wydajności graficznej.


Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *