iPhone 13 Pro oferuje o 55 procent lepszą wydajność graficzną niż iPhone 12 Pro, sugeruje test Geekbench

iPhone 13 Pro oferuje o 55 proc. lepszą wydajność graficzną w porównaniu do iPhone’a 12 Pro, na co wskazywał raport z testu, który pojawił się na Geekbench. Apple wprowadził swój własny układ Bionic A15 wraz z pięciordzeniowym procesorem graficznym w iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max. Twierdzi się, że oferuje „najszybszą wydajność graficzną dowolnego smartfona”. Firma nie podała żadnych szczegółów na temat szybkości GPU modeli iPhone 13 Pro w porównaniu z modelami iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Jednak wczesny raport z testów Geekbench wskazuje, że nowy układ będzie w stanie zapewnić znaczną poprawę wydajności.

jak wzmiankowany przez MacRumors i iPhone 13 Pro Prototyp w zestawie Z numerem modelu iPhone’a 14,2, uzyskał 14 216 punktów w teście obliczeniowym Geekbench przy użyciu interfejsu API Metal. Wynik jest o ponad 55 procent wyższy niż 9123 wyników Odebrane iPhone 12 Pro. Wskazuje to, że iPhone 13 Pro jest w stanie zaoferować lepszą wydajność graficzną w stosunku do zeszłorocznego modelu.

w czasie uwolnienie ten iPhone 13 Seria jabłek przejęte Ten iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max Zapewnia „najlepszą wydajność graficzną w historii na iPhonie”. Czterordzeniowe procesory graficzne w nowych modelach są również promowane jako nawet o 50 procent szybsze niż wiodący konkurenci.

Ale inaczej niż wcześniej, Jabłko Nie podał żadnych bezpośrednich porównań między modelami iPhone 13 Pro i iPhone 12 Pro. Firma nie podała również żadnych liczb podczas prezentacji startowej, aby pokazać, o ile szybsze były iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max w porównaniu z zeszłorocznymi wydaniami.

Jednak wczesne wyniki wydajności pojawiają się w jeepbench Wskazuje to, że w nowych modelach mogą wystąpić pewne zauważalne zmiany w porównaniu do ich poprzedników. Należy jednak pamiętać, że wynik dostępny na stronie testowej jest prototypem. Konsumenci mogą zauważyć pewne różnice w tym zakresie, testując detaliczne egzemplarze iPhone’a 13 Pro.

READ  Xiaomi Mi Band 7 już za kilka dni

Apple wprowadził również własny chip A15 Bionic na iPhone’a 13 i iPhone 13 mini modele, ale z czterordzeniowym procesorem graficznym. Musimy jeszcze zobaczyć ich wyniki wydajności graficznej.


Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top