iPhone 14 Pro może być wyposażony w więcej pamięci RAM niż jakikolwiek poprzedni iPhone

Według analityka Haitong International Securities, Jeffa Bowe, przyszłoroczny iPhone 14 Pro i Pro Max będzie miał więcej pamięci RAM niż jakikolwiek poprzedni iPhone. plotki o Macu.
Mówi się, że Apple anuluje 5.4– iPhone Mini cal 2022 i Skład na przyszły rok Oczekuje się, że będzie miał 6,1-calowy iPhone 14 i 14 Pro oraz 6,7-calowy iPhone 14 Max i Pro Max.
Maksymalna pamięć RAM to obecnie 6 GB i standard iPhone 13 Modele mają pojemność 4 GB. Bo powiedział niedawno, że przyszłoroczne modele Pro zrobią właśnie to Oferuje do 8 GB pamięci RAM Teraz powtórz twierdzenie. Analityk twierdzi również, że seria iPhone 14 rozpocznie się z 64 GB pamięci. Dla odniesienia, poziom podstawowy iPhone 12 Posiada pojemność 128 GB.
Pu mówi też, że iPhone 14 Pro będzie miał z tyłu potrójny system aparatów z 48-megapikselową matrycą główną, 12-megapikselowy ultraszerokokątny aparat i 12-megapikselowy moduł teleobiektywu. TF International Securities „Ming-Chi Kuo Wcześniej powiedział również, że wysokiej klasy modele iPhone’a 14 będą miały aparat główny 48 MP, który wzniesie fotografię smartfonową na nowy poziom. Kuo twierdził również, że modele Pro będą w stanie nagrywać filmy 8K.
Wreszcie, Pu potwierdza również, że wszystkie cztery modele będą miały wyświetlacz 120 Hz, co jest niezgodne z raportem, który mówi, że iPhone 14 i 14 Max je zachowają. Ekrany 60 Hz.
Według poprzednich doniesień modele Pro będą dostarczane z akcesorium ekran otworkowy Seria będzie zasilana chipsetem 4 nm. Mogą to być również najnowsze modele Pro z rozszerzeniem Fizyczne gniazdo SIM.

READ  Wojownicze Żółwie Ninja: Gamescom Shredder's Revenge 2021

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top