iPhone zagubiony na morzu przez wiele godzin i wciąż żywy

Czy możesz sobie wyobrazić wyrzucenie iPhone’a do oceanu i znalezienie go kilka godzin później, nadal działającego? Zdarzyło się to użytkownikowi Reddita, który podzielił się szczegółami utraty iPhone’a na morzu.

Według Reddita PocztaiPhone zatonął na dnie Północnego Atlantyku podczas wiosłowania. Gdy fala skończyła się po siedmiu godzinach, urządzenie w niezwykły sposób uruchomiło się ponownie. Dziękuję za odnaleźćiPhone śledzony — nawet do dna oceanu.

Nie jestem pewien dokładnego modelu, ale na podstawie zrzutu ekranu wygląda jak iPhone X lub nowszy. Na szczęście iPhone nie ma żadnych widocznych uszkodzeń po wielogodzinnym zagubieniu na morzu.

To nie pierwszy raz, kiedy iPhone zgubił się w zbiorniku wodnym. Dopiero niedawno my Słyszałem historię O tym, jak zgubiony iPhone zanurzony w rzece łączy się z właścicielem. Po 10 miesiącach pod wodą iPhone nadal działał po otrzymaniu TLC od osoby, która go znalazła.

Wsparcie Apple doradza Jeśli Twój iPhone był również zanurzony w wodzie.

Aby wysuszyć iPhone’a, delikatnie dociśnij go do dłoni złączem Lightning skierowanym w dół, aby usunąć nadmiar płynu. Pozostaw iPhone’a w suchym miejscu z lekkim przepływem powietrza. Umieszczenie iPhone’a przed wentylatorem, który wdmuchuje chłodne powietrze bezpośrednio do złącza Lightning, może pomóc w procesie suszenia.

Nie susz telefonu iPhone za pomocą zewnętrznego źródła ciepła ani nie wkładaj do złącza Lightning obcego przedmiotu, takiego jak wacik lub ręcznik papierowy.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

READ  Motyw „Elden Ring” składa się z 15 różnych typów

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top