Izba Gospodarcza w Lubbock ogłasza 12-dniową trasę „Odkrywanie Polski” | KLBK | KAMC

(Fot. Izba Handlowa Lubbock)

Labak, Teksas (komunikat prasowy) – Komunikat prasowy Izby Handlowej w Lபbock brzmi następująco:

Izba Gospodarcza w Lubbock zapowiedziała 12-dniowy wyjazd do Polski z wylotem 23 kwietnia 2022 r. Członkowie Izby oraz ich rodziny i przyjaciele są zaproszeni raz w życiu.

Podczas wycieczki all-inclusive po Polsce odkryj gorzką przeszłość i urzekającą teraźniejszość kraju. Odwiedź stolicę Warszawy, odrodzoną po II wojnie światowej. Zobacz Zamek Wavell, dawny dom królów cesarskiej Polski. Spójrz na czarną Madonnę, gdy Jasna idzie do klasztoru Kora. Cofnij się w czasie, próbując swoich sił w 500-letnim przepisie na pierniki. Podczas poruszającej wizyty w Auschwitz ujawnij jego tragiczną historię i tragiczną prawdę. Odkryj polską kulturę podczas ludowego obiadu i występuj w Krakowie.

„To wyjątkowa okazja do wzięcia udziału w międzynarodowej podróży o wielkiej wartości historycznej” – powiedział Eddie McBride, Prezes Izby i Dyrektor Generalny. „Podróżujący mogą poznać polską kulturę i historię, poznać otoczenie biznesowe i poznać nowych przyjaciół z całego kraju”.

Zainteresowanych podróżowaniem zapraszamy na sesję pytań i odpowiedzi, która odbędzie się 21 września o godz. 17:30 w Izbie Gospodarczej w Lubbock. Rezerwacje wydarzeń i informacje dotyczące podróży można wyświetlić na LubbockChamber.com lub przez Kliknij tutaj. Skontaktuj się z Theresą Hart pod numerem (806) 761-7003 lub wyślij e-mail do Theresy Hart pod adresem lubbockbiz.org.

(Informacja prasowa Izby Handlowej w Lுbock)

READ  Polski regulator mówi, że w nowym roku taryfy na gaz wzrosną o 54%, a elektryczność o 24%

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top