Jak Call of Duty ulepszyło Crash Team Rumble

Jak Call of Duty ulepszyło Crash Team Rumble

Zespół Crasha Rumble’a Na pierwszy rzut oka wydaje się to nieoczekiwaną długoterminową rozrywką Katastrofa Bandicoota serial, ale jest zabawniejszy, niż można by się spodziewać. Poszedłem ćwiczyć z Zespół Crasha Rumble’a Kiedy podczas Summer Game Fest Play Days poznałem cele meczu kolekcjonowania Wumpa, dobrze się bawiłem, opracowując zwycięskie strategie z kolegami z drużyny. Mimo to wydaje się, że jest to dość duże podniecenie dla programisty Toys for Bob, który spędził nad tym 2000 rok. Skylanders, znana trylogia SpyroI Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas.

Crash Team Rumble™ — prezentacja rozgrywki

między Crash Bandicoot 4 A teraz w studiu zaszła poważna zmiana. Wydawca Activision Blizzard przekształcił Toys for Bob w rolę a Pracownia wsparcia Wezwanie do służby Od 2021 roku kontrowersyjna decyzja, która spotkała się z szybką reakcją fanów Crasha. Podobno ta zmiana wypędziła twórców gier ze studia i spowodowała wewnętrzne opóźnienia Zespół Crasha Rumble’anad którym pracowano jeszcze przed uruchomieniem Rekord handlowyAul. Bandicoota 4 Rzekomo Cofnij się, bo Wezwanie do służby odwraca uwagę.

Niezależnie od tego, czy zgadzasz się z decyzją Activision Blizzard, twórcy gier ewoluują z biegiem czasu, a wszystkie ich doświadczenia z przeszłości mogą nadal wpływać na przyszłe projekty. Porozmawiaj z dyrektorem kreatywnym Danem Nealem po zakończeniu gry Zespół Crasha Rumble’a Na Summer Game Fest lepiej zorientowałem się, jak zespół próbuje wykorzystać swój dzielący czas w biznesie Wezwanie do służby robić Zespół Crasha Rumble’a Lepsza gra serwisowa na żywo.

Upadek obowiązków

Podczas wywiadu w miejscu takim jak Summer Game Fest Play Days, Neil nie wyraziłby niezadowolenia kierownictwu Activision Blizzard, gdyby je miał. Jednak zapytany o historię studia z Wezwanie do służbypozytywnie ocenił zmianę i poinformował, że wsparcie usługi na żywo dla Toys for Bob jest włączone Call of Duty: Warzone Dało im to odpowiedzi na kilka cennych pytań, które programiści muszą zadać podczas pracy nad grą typu direct service Zespół Crasha Rumble’a.

READ  Jak wyłączyć powiadomienia push „Kontakt dołączony do telegramu”?

„Nie jest tajemnicą, że trochę popracowaliśmy Wezwanie do służbyNeil mówi Digital Trends. „Jesteśmy bardzo dumni z naszego zespołu, który tradycyjnie tworzy gry, które bardziej przypominają awarie Bardzo skutecznie zarządzają rozdaniem i tworzą dla nich świetne treści Wezwanie do służby. Z pracy wyciągnięto pewne wnioski Wezwanie do służbyNa przykład, jak prowadzić świetne sezony treści na żywo, co sprawia, że ​​sezon treści jest świetny, jak wysłać wiadomość do społeczności, jak słuchać życzeń społeczności i odpowiadać na nie oraz jak zarządzać nudnymi aspektami technicznymi, takimi jak serwery. „

Aktywacja

Podczas gdy początkowy pomysł na Zespół Crasha Rumble’a Mówi się, że poprzedza pracę w studiu Wezwanie do służbyToys for Bob ma nadzieję, że jego doświadczenie w największej franczyzie Activision zapewni im odpowiednie narzędzia, aby uczynić z niej udaną grę na żywo, którą studio może nazwać własną. Nie jest tajemnicą, że włamanie się do przestrzeni usług na żywo jest obecnie trudne i Zespół Crasha Rumble’a Miałoby to większą przeszkodę do pokonania jako wersja premium (Neil odmówił komentarza, dlaczego jest to wersja premium, a nie free-to-play). Jednak Neil wierzy, że szalejący tester przed rozpoczęciem gry i chęć wysłuchania, co społeczność graczy ma do powiedzenia w następnej kolejności, sprawią, że ta popularna gra stanie się hitem.

Podobne plany

pomimo Zespół Crasha Rumble’a Nie mogło wyglądać ani grać inaczej Call of Duty: WarzoneObie gry mają bardzo podobne długoterminowe plany. Dwa sezony po premierze dla Zespół Crasha Rumble’a Zostało to potwierdzone w tym momencie, a pierwszy start zaplanowano na 12 września. Pierwszy sezon gry doda nowe postacie, mapy i moce, a także kilka ograniczonych czasowo trybów i elementów kosmetycznych. Otrzymasz również darmowe i premium przepustki bojowe, które są standardem w większości nowoczesnych gier wieloosobowych. Neil mówi Digital Trends, że Toys for Bob zamierza utrzymać ten rodzaj treści w przyszłych sezonach.

„Jeśli znasz się na tworzeniu gier, wiesz, że naprawdę musimy myśleć o kilku krokach do przodu, ponieważ takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień” — mówi Neil. „wrócić do Wezwanie do służbyJedną z rzeczy, których się nauczyliśmy, jest to, jak zorganizować sezon, aby zawsze był zabawny powód do powrotu, na przykład tryby ograniczone czasowo lub elementy kosmetyczne. To jest coś, co wzięliśmy [from Call of Duty] bardzo mocno.”

Aktywacja

Chociaż chciałbym, aby Toys for Bob w końcu wróciło i stworzyło platformówki dla jednego gracza z takimi postaciami w rolach głównych awarie I cipro, Zespół Crasha Rumble’a to subreddit dla wielu graczy, który naprawdę działa. Jest to ciekawa gra dla fanów gier platformowych oraz gier wieloosobowych typu Wezwanie do służby, gra, która wydaje się warta czasu Toys4Pop. Deweloperzy zmieniają się z biegiem czasu, czasami w sposób, który nam, jako fanom, nie podoba się, ale zawsze ciekawie jest zobaczyć, jak następny tytuł zespołu opiera się na ostatniej grze, nad którą pracowali.

W Zespół Crasha Rumble’a przypadku firma Toys for Bob ma nadzieję się czegoś nauczyć Wezwanie do służby — plus reagowanie na prośby społeczności po premierze — wystarczy, by uczynić z tej gry kolejną dużą grę na żywo.

Zespół Crasha Rumble’a PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S zadebiutują 20 czerwca.

Zalecenia redaktorów
Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *