Jak zdobyć węgiel w Palworld

Jak zdobyć węgiel w Palworld

W Na świeciebędziesz potrzebować węgiel Do produkcji włókien węglowych i rafinowanych metali, które są niezbędne w podstawowej technologii, takiej jak wysokiej klasy lunety i karabiny.

Czytaj dalej, aby się dowiedzieć Gdzie znaleźć węgiel Na świecie Oraz kilka głównych lokalizacji wydobycia zasobów.


Jak zdobyć węgiel w Palworld

Najłatwiejszym miejscem do zdobycia węgla jest pustynia w pobliżu środka mapy oraz rzeka Green, obszar na południe od Śnieżnej Góry:

Rozejrzyj się po pustyni w poszukiwaniu dużych czarnych skał, które są ciemniejsze niż zwykła kamienna gałka i bardziej monochromatyczne niż szorstka gałka.

Węgiel można wydobywać dowolnym kilofem, ale kilof wyższej klasy sprawi, że proces wydobycia będzie nieco szybszy. Na pustyni nie ma zbyt wielu punktów teleportacji, więc transport węgla tam i z powrotem do bazy może być nieco trudny. Aby temu zaradzić, oto kilka kluczowych lokalizacji, w których możesz ponownie umieścić Palbox, abyś mógł z łatwością szybko dotrzeć do swojej bazy.

Miejsca wydobycia węgla na pustyni

Na pustyni znajdują się dwie lokalizacje z pięcioma węzłami węglowymi położonymi blisko siebie, ale nie zapomnij nosić pancerza cieplnego w ciągu dnia i zimnego pancerza w nocy.

Miejsce wydobycia węgla jest oznaczone gwiazdką na mapie Palworld.

Rysunek: Johnny Yu | Źródło obrazu: Pocketpair za pośrednictwem Johnny'ego Yu

Pierwszą lokalizację znajdziesz we współrzędnych (-157, -92). Uważaj, bo w pobliżu może przebywać boss Alpha Pal Anubis.

Jedno miejsce wydobycia, pięć węzłów węglowych, oznaczonych gwiazdką na mapie Palworld.

Rysunek: Johnny Yu | Źródło obrazu: Pocketpair za pośrednictwem Johnny'ego Yu

Drugą lokalizację znajdziesz we współrzędnych (-97, -120). Lokacja ta zlokalizowana jest na szczycie formacji skalnej, więc jest w miarę bezpieczna przed atakami na bazę.

Kopalnie węgla w Verdant Brook

W obu lokalizacjach w Verdant Brook zalecamy zakup latającej góry, w przeciwnym razie będziesz musiał dużo się wspinać.

Składowisko węgla w Verdant Brook jest oznaczone gwiazdką na mapie Palworld,

Rysunek: Johnny Yu | Źródło obrazu: Pocketpair za pośrednictwem Johnny'ego Yu

the Pierwsza i być może najlepsza lokalizacja do poszukiwania węgla Można go znaleźć we współrzędnych (189, -40). Ta strona też to ma Osiem surowych węzłówCo z pewnością pomoże w produkcji Twojej domeny.

Kolejna lokacja wydobycia węgla oznaczona gwiazdką na mapie Palworld.

Rysunek: Johnny Yu | Źródło obrazu: Pocketpair za pośrednictwem Johnny'ego Yu

Drugą lokalizację znajdziesz we współrzędnych (290, -20). Niestety, w tym miejscu nie ma ośmiu punktów wydobycia rudy bezpośrednio obok węgla, ale są Siedem surowych węzłów Tylko krótka podróż na wschód.


Aby uzyskać więcej Na świecie Przewodniki, pomożemy Ci. Jeśli dopiero zaczynasz, mamy przewodnik dla początkujących, listę wszystkich znajomych i tabelę gatunków. Mamy także wyjaśnienie hodowli i jaj oraz podsumowanie działania trybu wieloosobowego.

Szukasz zasobów? Sprawdź nasze poradniki dotyczące zdobywania rudy, polimeru, skóry, siarki, nasion pszenicy, czystego kwarcu, punktów starożytnej technologii i fragmentów starożytnej cywilizacji. Dla zaawansowanych graczy sprawdź nasze listy wszystkich lokalizacji bossów wież, wszystkich umiejętności pasywnych, wszystkich latających wierzchowców i najlepszych podstawowych lokalizacji.

READ  Zagłosuj na innowację projektową tej dekady

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *