Jakiś dziwak Yoko Taro może, ale nie musi, pracować nad czymś, co może być Nierem lub nie

Jakiś dziwak Yoko Taro może, ale nie musi, pracować nad czymś, co może być Nierem lub nie

Fani dziwnych gier z wieloma zakończeniami i motywami tożsamości i ucisku, radujcie się! A może nie jesteś szczęśliwy. Czas pokaże. W najnowszym numerze japońskiego magazynu o grach Famitsu Yosuke Saito, producent serii Nier, zasugerował, że być może będzie pracował nad czymś nowym odpowiednio z Yoko Taro i Keichi Okabe, reżyserem i kompozytorem serii Nier.

przez Gimatsu I PCGamer„Od jakiegoś czasu mówiłem o chęci zrobienia czegoś z Yoko i Okabe” – powiedział Saito. „W niedalekiej przyszłości będę miał do powiedzenia coś więcej, więc bądźcie czujni. Może tak się stanie NieR, to może nie być NieR (śmiech). To wszystko, co mogę teraz powiedzieć, to dziękuję za jasność, Saito.

Saito jest teraz w GPTRACK50, nowym studiu NetEase i pracuje nad czymś nowym (w zeszłym roku – poinformował Gematsu Jest to trójwymiarowa gra RPG akcji. Wydaje się mało prawdopodobne, aby posiadacze praw Square Enix wypuścili serię Nier – najnowszą z nich będzie Nier: Automata z 2017 roku, gra RPG opowiadająca o wielu sposobach, na jakie mogą umrzeć roboty – i Taro właśnie to zrobił Powiedział w końcu Wszelkie pytania dotyczące Niera należy kierować do firmy Squeenix. Więc w pierwszej chwili odruchowo mówię, że Saito to nieśmiały mały flirciarz i tak naprawdę nie sprawdzają się w przypadku Niera. Dzisiaj rano Taro odtworzył wywiad z podpisem „Coś nowego…”, więc wskazówka wskazuje obecnie, kto wie?

Nier: Automata odniosła ogromny sukces i pozostaje uwielbiana, dlatego wielu fanów przyjmie z wdzięcznością każdą wiadomość o potencjalnej kontynuacji. Tymczasem Yoko Taro pozostaje jedną z moich ulubionych idiotek, którym pozwolono na odpowiedzialność za tworzenie ogromnych gier. Nadal z sentymentem wspominam jego promocję dotyczącą zamówienia koszulki Nier: Automata w przedsprzedaży, podczas której tarza się po podłodze i mówi: „T-shirt Nier: Automata!” i „Gówno Square Enix!”, które było Jakimś cudem trafiło na oficjalne kanały Squeenix. Obecnie pełni funkcję reżysera serii RPG Voice Of Cards, choć niestety Catherine nie była zbyt zainteresowana pierwszą częścią.

READ  Red Dead Redemption zyskuje nową ocenę w Korei

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *