Junichi Masuda odchodzi z Game Freak, głównego współtwórcy The Pokemon Company

Firma Pokemon powołał Junichi Masuda na stanowisko głównego kreatywnego współpracownika firmy od 1 czerwca ogłosić. Masouda zrezygnował również ze stanowiska dyrektora generalnego firmy Dziwaczna grafirma, która stworzyła Pokemonyna dzień 31 maja.

Masuda był jednym z założycieli Game Freak i był zaangażowany w rozwój czerwona wersja pokemon A zielona wersja pokemonawesprzyj rozwój Pokemony Seria gier od wielu lat.

W The Pokemon Company Masuda wykorzysta swoje głębokie zrozumienie Pokemony Marka do rozwoju nowych usług i produktów.

„Pracowałem jako menedżer Pokemony Seria gier wideo, zaczynająca się od pokemon w wersji rubinowej A Szafirowa wersja pokemonaż do Pokemon X A Droga pokemonówBrał udział w tworzeniu wielu gier wideo, w tym Pokemon GOMasuda powiedział w komunikacie prasowym. „Chciałbym wszystkim wyrazić moje głębokie podziękowania Pokemony wentylatory.”

Massouda kontynuował: „Idąc dalej, mam nadzieję, że przesunę granice gier wideo, próbując przynosić większe niespodzianki, zabawę i emocje ludziom na całym świecie, jednocześnie robiąc wszystko, co w mojej mocy, aby nawiązać kontakt z ludźmi i poszerzyć krąg „zabawy” i pomocy stwórz bogatszy świat, którym będziemy się dzielić. Doceniam Twoje nieustające wsparcie w mojej nowej roli.

(Obraz przez Instagram.)

READ  Zdjęcia Google wkrótce pozwolą Ci wymazać bolesne wspomnienia

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top