Kelly Grove Racing potwierdza powrót Reynoldsa

David Reynolds

Kelly Grove Racing potwierdziło, że David Reynolds powróci w ten weekend na mistrzostwa Repco Supercars w Sydney Motorsport Park po dwurundowej przerwie.

Reynolds przegapił drugie i trzecie wydarzenie w czteroczęściowej huśtawce w Sydney po tym, jak NSW Health orzekło, że jego zwolnienie z COVID-19 jest nieważne.

Uważano, że Melbourne raczej nie weźmie udziału w czwartej imprezie w Sydney ze względu na zaplanowaną drugą dawkę szczepienia COVID-19, która została zarezerwowana tuż przed Repco Bathurst 1000.

Jednak 36-latek otrzymał swoją drugą dawkę na początku tego tygodnia przed terminem.

Zespół z Braeside potwierdził tę wiadomość w oświadczeniu.

„Kelly Grove Racing ma przyjemność ogłosić, że David Reynolds powróci do 11. rundy Supercars Championship w ten weekend” – czytamy w oświadczeniu.

„David jest w pełni zaszczepiony i spełnił wymagania NSW Health and Supercars, aby wziąć udział w przedostatnim wydarzeniu sezonu.

„Kelly Grove Racing chciałby podziękować Luke’owi Yoldenowi za niesamowitą pracę, jaką wykonał podczas nieobecności Davida i jesteśmy podekscytowani, że znów będzie z nami na Bathurst 1000 na początku przyszłego miesiąca”.

Reynolds zmierzy się w tegorocznym Repco Bathurst 1000 z Lukiem Youldenem, który jeździł Fordem Mustangiem nr 26 Penrite Racing podczas dwóch ostatnich imprez Supercars w Sydney.

READ  Rugby: Tasman szokuje Hawk's Bay, Waikato nokautuje Canterbury, Taranaki wyprzedza Southland w Bonnings NBC

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top