Klein awansowała do Pucharu Polski w Warszawie

Warszawa / Starberg, 24 sierpnia 2021

W głównej akcji losowania Puchar Polski BNP Baribas Rozpoczęty we wtorek. Lucas Klein Zalicytował o tytuł z trzysetowym zwycięstwem ze Słowacji Julian Lens Niemiec.

Trzecie miejsce w meczu na kortach ziemnych o wartości 44 820 € na polu Legia Tennis & Golf Course w Warszawie, Polska, rzuciło osiem kart, zdobywając 64% swoich pierwszych punktów serwisowych i wygrywając 6-1, 3-6, 6-3 w ciągu godziny i 54 minuty.

Światowy numer 251 Klein, który zdobył sześć trofeów singlowych na torze IDF Pro, zajmie następny. Andriej Kuzniecow. 30-letni Rosjanin ułatwił przeszłość Wiktor Durasović Norwegia 6-0, 6-2 dokładnie godzinę po meczu.

Nad Sądem 2, Kuźnie Nuno Pokonany Lucas Catarina Monako 6-3, 7-5. 283. Świat z Portugalii wykorzystał pięć z siedmiu szans na wygraną po godzinie i 22 minutach. Następny będzie jeżozwierz Javier Barranco Cosano. 22-letni Hiszpan upuścił ziarno nr 8 Baza Mirza 6-3, 6-1 z Bośni i Hercegowiny. Barranco Cosano, Kwalifikacja do ćwierćfinału Sauerland Open w zeszłym tygodniu w Lodensheid w Niemczech, Zdobył 60 procent wszystkich zdobytych punktów po awansie po 77 minutach.

Altmeier mierzy się w środę z wojną

Najlepsze ziarno konkurencji Daniel Altmeier Niemcy w środę walczą ze szwedzkim nastolatkiem Leo Bork W pierwszej rundzie. 18-letni wejściówka na dziką kartę byłego syna nr 1 na świecie Bjorn BorkStał się pierwszym człowiekiem w erze open, który wygrał 11 tytułów singlowych Grand Slam w latach 1974-1981.

Leo zagra ostatnio w swoim drugim turnieju ATP Challenger w Polsce, po tym, jak przegrał z Aleksandrem Szewczenką w rundzie otwierającej Bosnan Open pod koniec lipca. Altmeier i Borg spotykają się po raz pierwszy.

READ  Adam Buxa powołał do reprezentacji Polski

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top