Klienci Kmart podzielili się świątecznymi dekoracjami

styl życia

Pod koniec września na półki w Kmart zaczęły trafiać ozdoby świąteczne. Zdjęcie / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia. Zdjęcia / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia

To pytanie, które zawsze ogromnie dzieli ludzi: kiedy jest za wcześnie, aby rozłożyć ozdoby świąteczne?

Jeśli wycofujesz się ze świątecznych ofert Kmart, każda chwila wydaje się być idealnym rozwiązaniem, ponieważ świąteczna kolekcja dyskontowego domu towarowego trafiła na półki sklepowe w zeszłym miesiącu.

Jedna kobieta z grupy Kmart Hacks & Decor napisała na Facebooku i zapytała: „Czy jesteś ciekaw, kiedy wszyscy zaczną robić świąteczne dekoracje?”

Jej pytanie przyniosło ponad 500 odpowiedzi, a kupujący różnili się znacznie co do tego, kiedy zaczęli dekorować swoje domy na Boże Narodzenie.

Niektórzy mówili, że „wystawiają to teraz”, argumentując, że kiedy kupiłeś ozdoby świąteczne na rok, była to uczciwa gra, a wiele sklepów miało już dostępne świąteczne przedmioty.

Jedna osoba napisała: „Gdy minie ostatnie sześć miesięcy”.

Post na Facebooku ujawnił, że ludzie są głęboko podzieleni co do tego, kiedy należy zakładać ozdoby świąteczne.  Zdjęcie / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia.  Zdjęcia / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia
Post na Facebooku ujawnił, że ludzie są głęboko podzieleni co do tego, kiedy należy zakładać ozdoby świąteczne. Zdjęcie / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia. Zdjęcia / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia

„Nie dekorujemy na inne okazje przed Bożym Narodzeniem. Nie widzę sensu zakładania ich na pierwszą i zdejmowania po 26 (grudnia), ale każda z nich jest osobna”.

„To okres świąteczny, a sezon trwa trzy miesiące, więc mówię, że październik, listopad i grudzień muszą być jak najbardziej świątecznymi!” Inny argumentował.

„Wczoraj” – skomentowała jedna osoba. „Po prostu przyszło pocztą”.

Inni powiedzieli, że dekorują na początku tego roku, aby powiedzieć „wypychanie” koronawirusa.

„Wcześnie przynoszę radość i radość” – skomentował jeden z kupujących. „Nie żałujemy, że już postawiliśmy drzewo”.

Inni mówili, że na początku listopada lub w pierwszy weekend po Halloween wysadzali drzewa.

Ktoś powiedział: „Najpierw lubię udekorować moją Halloweenową Cukierek albo Cukierek… a potem umieścić Boże Narodzenie w następny weekend”.

READ  Książę Karol i Filip planowali jego urodziny przed śmiercią księcia

Inny skomentował: „1 listopada, ponieważ nie mogę się powstrzymać i odmawiam przyjęcia pomysłu, że ozdoby świąteczne będą trwać tylko przez miesiąc”.

Niektórzy twierdzili, że powinno to „przynajmniej poczekać do grudnia” lub że „jest na tyle niefortunne, że wspomniałem o tym wcześniej”, a potem pierwszego grudnia.

Pod koniec września na półki w Kmart zaczęły trafiać ozdoby świąteczne.  Zdjęcie / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia.  Zdjęcia / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia
Pod koniec września na półki w Kmart zaczęły trafiać ozdoby świąteczne. Zdjęcie / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia. Zdjęcia / Facebook / Boże Narodzenie Mums Australia

Ale kilku wybranych posunęłoby się tak daleko, że wznosiło ozdoby świąteczne tylko na kilka dni, a jedna kobieta przyznała, że ​​„nie lubi bałaganu”.

„Uwielbiam zakładać go w Wigilię i odkładać w drugi dzień świąt!” wyznał. „Ale moja rodzina nazywa mnie Grinch, więc zwykle robię to w drugim tygodniu grudnia, ale zawsze robię to w Boxing Day lol”.

Inny skomentował: „Załóż wigilię, zdejmij Boxing Day lub po Nowym Roku”. – Nie w Boże Narodzenie.

Kiedy należy umieścić ozdoby świąteczne?

Jak zapewne możesz sobie wyobrazić, nie ma zgody co do tego, kiedy powinieneś rozłożyć ozdoby świąteczne.

Większość tradycji chrześcijańskich nakazuje, aby drzewo wznosiło się w niedzielę adwentową, która jest czwartą niedzielą przed Bożym Narodzeniem i zwykle wypada pod koniec listopada.

Inni twierdzą, że powinien wzrosnąć 12 dni przed 25 grudnia i zostać usunięty 12 dni później.

Niezależnie od Twojej decyzji, badanie wykazało, że świąteczne dekorowanie może sprawić, że będziesz wyglądać bardziej towarzysko w stosunku do innych.

Psycholog Deborah Cerani powiedziała US Today w 2017 r., że istnieją również korzyści zdrowotne, że pielęgnacja może stymulować hormon dopaminę dzięki jasnym kolorom, światłom i radosnym retrospekcjom.

„Tworzy to przesunięcie neuronalne, które może wytworzyć szczęście” – powiedziała.

„Myślę, że wszystko, co wyrywa nas z nałogu, każdego normalnego dnia, dzień po dniu… odnosi się do naszych zmysłów, a następnie nasze zmysły mierzą, czy jest to przyjemne, czy nie”.

READ  Lorde wyda nową piosenkę, Mood Ring, przed wydaniem swojego albumu w piątek

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top