Kojima Productions nasadka na rękojeść pomaga potwierdzić wyciek z przedawkowania

Po Tomie Hendersonie tryhardguides.com Opublikowałem artykuł Zgłoś nową grę Hideo Kojima w fazie rozwoju pod tytułem przedawkowaćmówi Kojima Productions zadzwonił, prosząc go o usunięcie go (przez Kotaku). Henderson odmówił. w rozmowie z KotakuHenderson powiedział, że prośba zawierała ofertę współpracy z nim, gdy będą mogli dzielić się więcej, prawdopodobnie gdy gra będzie gotowa do oficjalnego ogłoszenia.

Raport Hendersona rzuca światło na szczegóły wycieku materiału filmowego, który otrzymał z gry, który wydawał się ujawnić. pas śmierci Aktorka Margaret Qualley. Henderson opisuje Qualleya, który wcielił się w mamę w okularach pas śmierciPrzechodzi przez ciemny korytarz z latarką. Pojawia się strach przed skakaniem, po czym na ekranie pojawia się tekst z napisem „GAMEOVER”. Henderson później ćwierkanie że jego interakcja z Kojima Productions nie była wrogo nastawiona i że „w pełni rozumieli wszystkie rozważane sprawy”. Firma nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Z tym rzekomym wyciekiem jest to drugi raz, kiedy joint Hideo Kojimy został ujawniony przed jego czasem. W maju Norman Reedus, gwiazda pasmo śmierciA Wydaje się potwierdzać istnienie kontynuacji tego w spotkanie z Lew czasopismo.

„To wymaga dużo pracy” – powiedział Reedus. pasmo śmierci. „A potem wyszedł mecz, a ja właśnie wygrałem wszystkie te trofea i to była świetna rzecz, więc właśnie rozpoczęliśmy drugą część tego”.

Każdy z tych przecieków to przypadek Najlepszy przyjaciel Kojimy, Jeff Kelly zaraz się zacznie E3 to nie do końca Letni Festiwal Gier Odbywa się od 9 do 12 czerwca. Kojima nie był zaplanowany, aby wziąć udział w wydarzeniu, a sam Kegli namawiał fanów, aby to zrobili Zarządzanie ich oczekiwaniami Wbrew wielkiej niespodziance ujawnić. Z drugiej strony, z dziwnością Kojimy, nigdy nie wiadomo.

READ  Twitter usuwa oś czasu z zakładkami po skargach użytkowników

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top