Kolekcja Master Chief otrzyma średniowieczne skórki w przyszłym tygodniu

343 branże Ukazał się ósmy sezon zawartości dla . Halo: kolekcja Master Chief Który jest dostarczany ze skórkami inspirowanymi przeszłymi ludzkimi konfliktami.

Z nieskończona aura W miarę zbliżania się daty premiery 343 Industries rozpoczyna swój ósmy sezon dla Halo: kolekcja Master Chief A wraz z nim nowy zestaw kosmetyków, nowa mapa i nowy rodzaj trybu tłumu.

Wczoraj opublikowano zwiastun, który pokazywał statek desantowy w starożytnych ruinach i zaglądał do wcześniej niespokojnych skór. Zestawy zbroi inspirowane są starożytnymi wojnami z żołnierzami rzymskimi, wikingami i rycerzami jako wyraźną inspiracją.

W aktualizacji pojawi się również nowa mapa. Icebox to mapa zaadaptowana z Witam: Online spinoff i wprowadza lodowe miasto na pola bitew Halo. Mapa była pierwotnie przeróbką Halo 2’s zawód. Wykonano jednak wiele pracy, aby mapa działała dobrze w ramach Grupa Master Chef. Więcej szczegółów na stronie Halo: punkt orientacyjny.

Wreszcie w aktualizacji nadejdzie nowy rodzaj Firefight Halo: kolekcja Master Chief. Wciela się w nowy tryb Firefight Substancje niszczące warstwę ozonowąFormuła T została stworzona, ale dodaje w niej włączenie potopu. powódź dzień dobry Pasożyt podobny do zombie.

ten Halo: punkt drogi Po otrzymaniu opinii, że gracze mogli ponownie zmodyfikować Powódź w tryb gaszenia ognia, gdy ODST To było na Xboksie 360 ​​i wydawało się, że naturalnie pasuje do trybu opartego na falach.

ODST W walce ogniowej zawsze chodziło o kwadraturę niemożliwego, a w Halo The Deluge jest naprawdę uosobieniem tego. Zmusza cię do ponownego przemyślenia strategii i stylów rozgrywki, których mogłeś używać w Firefight w przeszłości, i pozwala poznać te mapy i tę piaskownicę w nowy sposób. Myślę, że to naprawdę fajna mieszanka starego i nowego”.

Sezon 8 z Halo: kolekcja Master Chief Będzie dostępny 13 października.

w innym miejscu, Naughty Dog, twórca ostatni z nas I AnonimowyRozpoczęła się duża kampania rekrutacyjna do niezapowiedzianego projektu.

READ  Przed wymianą musisz wyczyścić i zresetować iPhone'a do ustawień fabrycznych

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top