Końcowe wyniki zjazdu na Crankworx Rotorua 2024

Końcowe wyniki zjazdu na Crankworx Rotorua 2024
Wyścigi zjazdowe rozpoczęły tydzień zawodów w Crankworx Rotorua, a czołowe miejsca zajęli koledzy z drużyny The Union, Eliana Hulsebosch i Lachlan Stephens-Mcnab.

Ileana Holsebusch ustanowiła swój najszybszy czas w kwalifikacjach, przekraczając linię mety z niemal sześciosekundową przewagą na drugim miejscu. Ileana Holsebusch szybko staje się zawodniczką, którą warto oglądać w 2024 r., gdy będzie starała się o tytuł Narodowych Mistrzostw Nowej Zelandii Juniorów, pokonując elitarną kobiecą Crankworx. Jess Blewitt poprawiła swoje wyniki w kwalifikacjach, awansując na drugie miejsce, choć straciła sekundę za Ileaną. Shania Rawson znalazła się w pierwszej trójce kobiet, nieco ponad dziesięć sekund za zwycięzcą wyścigu.

Lachlan Stevens-McNabb to kolejny zawodnik, który miał niesamowity początek sezonu, wybijając się z czołówki wyścigu. Po zakwalifikowaniu się na drugim miejscu Lachlan w finale poszedł o krok lepiej, uzyskując przewagę 2,322 sekundy nad Jacobem Jewettem. Żadnemu innemu kolarzowi nie udało się dogonić lidera wyścigu o prawie osiem sekund, gdyż Sam Blenkinsop zajął trzecie miejsce ze stratą 7,860 sekundy. Bernard Kerr miał poważną awarię w dolnej połowie trasy i poinformujemy Cię, gdy tylko będziemy wiedzieć więcej.

Pełne wyniki znajdziesz poniżej.


Elita kobiet

pierwszy. Eliana Holsebusch: 3:24,130
drugi. Jess Bluett: +5,891
trzeci. Shania Rawson: +10.777
czwarty. Sasza Ernst: +16.919
Piąty. Marta Gale: +18.188


Elita mężczyzn

pierwszy. Lachlan Stevens-McNabb: 2:45,612
drugi. Jakub Jewett: +2.322
trzeci. Sam Blenkinsop: +7.860
czwarty. Richie Rudd: +8.250
Piąty. Tyler White: +8.340


Pełne wyniki

Elita kobiet

Elita mężczyzn

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie


READ  Australijski fotel do rugby wspiera Eddiego Jonesa jako trenera bez zwycięstwa, który przewiduje szok dla All Blacks

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *