NRL 2021: Benji Marshall, South Sydney Rabbit’s, ma nadzieję zagrać w 2022 roku

Benji Marshall twierdzi, że może zagrać ponownie w przyszłym sezonie i nie podjął decyzji o zakończeniu swojej znakomitej 19-letniej kariery w wielkim finale w niedzielę wieczorem.

Trener South Sydney, Wayne Bennett, po tym, jak Rabbitos zakwalifikował się do wielkiego finału po pokonaniu Manleya w piątek wieczorem, wskazał, że Marshall był bliski wycofania się z meczu o Premiership z Penrith.

Jednak 36-latek, który po 16 sezonach poprowadzi Wests Tigers do Premiership w 2005 roku po raz drugi w Pucharze Świata, powiedział, że czuje, że może kontynuować.

Marshall powiedział również, że wynik niedzielnej nocy nie przesądzi o jego przyszłości i że jest gotów rozważyć oferty rywalizujących klubów na przyszły sezon.


Wielki Finał – nazwany Reynolds, wyjście TPJ i powrót Utah

„Myślę, że wykonałem naprawdę dobrą robotę w ciągu ostatnich dwóch lat, po prostu grając każdy mecz tak, jakby to był mój ostatni, a pod koniec sezonu podejmuję decyzję, co chcę zrobić” – powiedział Marshall.

„Pod koniec tego roku nie będzie inaczej. Ujmijmy to w ten sposób, tak jak czuje się teraz moje ciało, na pewno mogę grać w przyszłym roku, jeśli chcę.

„Ocenię wszystkie te rzeczy pod koniec sezonu i może dam mu trochę czasu, aby się w to zanurzyć, a potem podjąć decyzję.

„Dla mnie bardziej chodzi o to, czy nadal masz pasję i chęć do grania, to dlaczego nie”.


Bracia Burgess wciąż odgrywają dużą rolę w podróży Toma Rabbitohs

Kiwi International przypomniała sobie o swojej długowieczności w grze, gdy uczniowie z Keebra Park High, do której uczęszczał podczas gry z Tygrysami w 2003 roku, wykonali Hakkę na jego cześć podczas otwartej sesji treningowej na Gold Coast.

Marshall faktycznie grał z roku na rok, odkąd opuścił St George Illawarra w 2016 roku, po dołączeniu do klubu w połowie sezonu w 2014 roku po krótkim okresie w związku rugby.

Opuścił Tygrysy w 2013 roku w wyniku sporu o kontrakt po 11 sezonach i 201 występach w NRL z klubem, a Bennett zaoferował mu pomoc ratunkową w Broncos w 2017 roku na kontrakcie juniorów.

Tak się złożyło, że to obecny trener Penrith, Evan Cleary, wezwał go z powrotem do Tygrysów, gdy prowadził klub w 2018 roku, a po corocznym podpisywaniu kontraktu na kolejne dwa sezony wyglądało na to, że Marshall skończy tam, gdzie zaczął.

Jednak nie pasował do planów Tygrysów w tym sezonie, więc Marshall ponownie sięgnął do Bennetta, który ustanowił go na 14. ławce w Souths, co może przedłużyć jego karierę o kolejny rok.

„W głębi serca wiedziałem, że mam coś do zaoferowania, a Wayne wiedział, że mam coś do zaoferowania” – powiedział Marshall.


Wielki Finał NRL Telstra Premiership Championship!

„To było nie tylko Wayne, ale wsparcie wspaniałych graczy, kiedy ich poprosił, a następnie oczywiście wspieranie klubu, aby przyjechał tutaj.

„Jestem za to naprawdę wdzięczny, ponieważ nadal gram, a szansa na ponowne zdobycie tytułu Premier League jest wyjątkowa. Dawno zapomniałem, jak wygląda wielki finał.”

„Może było kilka razy, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat, kiedy wydawało mi się, że moja kariera się skończyła, ale naprawdę poczułem tutaj miłość i naprawdę się z tego cieszę”.


2021 Dally M Drużyna Roku

Marshall powiedział, że skupia się tylko na Wielkim Finale i podejmie decyzję o swojej przyszłości po Wielkim Finale.

Jednak przyjaciele nie byliby zaskoczeni, gdyby zdecydował się zagrać w przyszłym sezonie, a Marshall powiedział swojemu menedżerowi Mattowi D’Esera, aby zbierał oferty.

„Powiedziałem moim menedżerom, że zajmujesz się tylko ofertami lub cokolwiek, co stanie ci na drodze, a pod koniec sezonu usiądziemy, zobaczymy, co jest na stole i podejmiemy decyzję” – powiedział.

„Zobaczymy, co się stanie i nie musi to być w południowym Sydney. Nie wiem, co się wydarzy, ale na razie skupiam się tylko na tym tygodniu.

– Powinnaś być w tym w tym tygodniu. Nie możesz myśleć o tym, co się wydarzy w przyszłym roku, bo wyjeżdżam. To nie ma znaczenia. Teraz o to chodzi.

READ  Ukazał się pełny raport o śmierci Targa Tasmania

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top