Krykieta Chris Cairns dzieli się zdjęciami czasu spędzonego w szpitalu po zawale serca i udarze kręgosłupa

Chris Kearns zagrał 215 jednodniowych występów w Nowej Zelandii. zdjęcie / fotosport.nz

Były Black Cap Chris Cairns udostępnił zdjęcia i filmy ze swojego pobytu w szpitalu, gdzie przeszedł ratującą życie operację serca, a następnie doznał udaru mózgu.

Zdjęcia opublikowane w mediach społecznościowych pokazują czas, w którym Kearns korzystał z urządzeń podtrzymujących życie i osobiste chwile, które dzielił z bliskimi.

Na początku tego tygodnia Kearns powiedział, że jest gotowy podjąć swoje największe wyzwanie, rozpoczynając rehabilitację po problemach zdrowotnych.

51-latek z Canberry zasłabł w zeszłym miesiącu po ataku serca, w wyniku którego doszło do rozwarstwienia aorty lub rozerwania wewnętrznej warstwy głównej tętnicy ciała.

„W ciągu ostatnich kilku tygodni spałem przez dużą część, ponieważ ludzie wokół mnie pracowali niestrudzenie, aby utrzymać mnie przy życiu” – napisał w wysłanym dzisiaj tweecie.

„Mel przygotowała kilka zdjęć, aby mnie dogonić, a dodaliśmy kilka z ostatnich kilku tygodni, w których rozpoczął się proces rehabilitacji”.

Podczas ratującej życie operacji serca w Sydney Kearns doznał udaru kręgosłupa, który sparaliżował jego nogi.

Rodzina Kearnsów powiedziała w zeszłym miesiącu, że będzie przechodził poważną rehabilitację w szpitalu specjalizującym się w kręgosłupie, a wcześniej opublikowała multidyscyplinarny film w mediach społecznościowych, aby poinformować fanów o jego stanie.

„Nieco ponad sześć tygodni temu miałem rozwarstwienie aorty typu A, co w zasadzie oznacza rozdarcie w jednej z głównych arterii serca” – powiedział Kearns. „Miałem zrobionych kilka operacji i przeszczepów i na szczęście specjalistom udało się uratować samo serce.

Kearns podziękował fanom za „wysokie, skromne i wyjątkowe” wiadomości, które wysłał w ciągu ostatnich sześciu tygodni i skierował szczególne uznanie do tych, którzy go leczyli.

READ  Premier League: Nowa era Newcastle zaczyna się od porażki w meczu, która została opóźniona przez upadek fanów

Były krykiecista powiedział, że będzie nadal publikował i informował fanów o trudnej podróży, w którą miał się rozpocząć.

Od kilku lat mieszka i pracuje w Canberze ze swoją żoną Melanie i dziećmi.

Kearns musiał odbudować swoje życie po tym, jak został zwolniony z Sądu Koronnego Southwark w Londynie w 2015 roku po tym, jak został uznany za winnego krzywoprzysięstwa i wypaczenia postępowań sądowych w związku z zarzutami ustawiania meczów.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top