Ładowarka Satechi GaN 165 W może zasilać jednocześnie cztery gadżety USB-C

Satechi powraca z kolejnym akcesorium do narzędzi, które jest w stanie obsługiwać cały twój sprzęt na co dzień w tym samym czasie. Ładowarka GaN Satechi 165 W USB-C ma cztery porty i wystarczającą moc, aby jednocześnie ładować iPada, iPhone’a i laptopa – lub dowolne inne urządzenie USB-C, które możesz mieć przy sobie.

Saczi

Ładowarki z azotku galu (GaN) rozwinęły się ze względu na ich zdolność do szybkiego ładowania wielu urządzeń jednocześnie. Dokładna liczba urządzeń, które można podłączyć do ładowarki GaN, zależy od urządzenia, ale ogólnie tego typu kostki zasilające można wykorzystać do szybkiego jednoczesnego ładowania smartfona i tabletu, a także zasilania co najmniej jednego innego urządzenie, choć przy potencjalnie dużych prędkościach. wolniejsze ładowanie.

Nowy model Satechi o mocy 165 W ma cztery porty USB-C PD, co stawia go na szczycie tej kategorii. Dzięki tej konstrukcji jednostka mocy podzieli całkowitą moc między maksymalnie cztery podłączone do niej urządzenia, uzyskując łącznie 165 watów. Całkowita moc dostarczana do urządzenia zależy od użytych portów.

Na przykład dwa podłączone urządzenia mogą podzielić moc na 60 W/100 W, podczas gdy podłączenie gadżetów do wszystkich czterech gniazd spowoduje podział mocy na 30 W/30 W/45 W/60 W. Zastosowanie azotku galu zapewnia większą wydajność w porównaniu z ładowarkami na bazie krzemu, umożliwiając uzyskanie wyższej mocy wyjściowej pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów modelu.

Saczi

Źle wykonane ładowarki GaN stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa, ponieważ mogą się przegrzać i zapalić; Niektóre mogą być również źle wykonane w sposób, który może uszkodzić sprzęt. Satechi ma dobrą reputację na rynku produktów wysokiej jakości i zauważa, że ​​nowy wyświetlacz 165 W posiada certyfikaty ETL i CE.

Satechi jest połączone z iPhone'ami

Saczi

Nowy model można kupić już teraz za 119,99 USD. Chociaż cena za ładowarkę jest wysoka, osobom, które dużo podróżują, urządzenie może się przydać, ponieważ eliminuje potrzebę noszenia wielu osobnych szybkich ładowarek (choć oczywiście nadal trzeba nosić kable USB-C, które ją blokują w). ).

READ  Pokaz technologii: 2021 Sea Otter Classic, dzień drugi

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top