Lalkę Barbie można oszukać, aby sprawdziła zdjęcie profilowe nowego filmu na Instagramie

Instagram Niedawno wprowadzono nową funkcję Do zwalczania fałszywych profili i botów na platformie – selfie wideo. Ta funkcja pozwala użytkownikom zweryfikować swoją tożsamość, robiąc krótki film z selfie, który jest następnie uwierzytelniany przez algorytmy firmy, aby upewnić się, że jesteś prawdziwą osobą. Ale Instagram nie wydawał się poświęcać dużo czasu na szkolenie algorytmu wykrywania twarzy, ponieważ lalkę Barbie można łatwo oszukać.

W niedawnym filmie Alexander Chalkides (przez SojasinkauJak łatwo oszukać funkcję selfie na Instagramie, skanując twarz lalki Barbie. a oddzielne wideo Chalkidis pokazuje, jak przeprowadza tę samą weryfikację za pomocą lalki Ken. Co ciekawe, system weryfikacji nie bierze nawet pod uwagę płci użytkownika podczas weryfikacji jego tożsamości.

Warto zauważyć, że Instagram po raz pierwszy wprowadził weryfikację wideo selfie w zeszłym roku. Ale w tym czasie Zgłosiło się kilku użytkowników Że nie byli w stanie zweryfikować swojej tożsamości za pomocą tej funkcji, bez względu na to, ile razy próbowali. Potem Instagram wyciągnął tę funkcję z aplikacji. W tym tygodniu platforma mediów społecznościowych ponownie wprowadziła funkcję o wartości rocznej ulepszenia. Ale wydaje się, że proces weryfikacji był zbyt pobłażliwy.

Na chwilę obecną Instagram nie udostępnił oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Ale spodziewamy się, że firma wkrótce udostępni aktualizację. Zaktualizujemy ten post, gdy tylko dowiemy się więcej.

Czy wypróbowałeś funkcję weryfikacji selfie wideo na Instagramie? Czy miałeś problemy z weryfikacją swojej tożsamości? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Nowość w listopadzie 2021 dla członków Xbox Live Gold

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top