Los Angeles Lakers wyznaczyli asystenta Milwaukee Bucks, Darvina Hamma, na głównego trenera, podają źródła

Asystent Milwaukee Bucks, Darvin Hamm, zgodził się na czteroletnią umowę, aby zostać następnym głównym trenerem Los Angeles Lakers, poinformowały w piątek ESPN źródła.

Źródła podają, że Hamm rozdzielił się w ostatnich dniach, przeprowadzając w czwartek wywiad z urzędnikami Lakers i zainspirowany występem w piątek po południu. Źródła podają, że drużyna Lakers została sprzedana na podstawie ważnej pozycji, solidności, historii w gwiazdach trenerskich i mistrzowskiego rodowodu jako asystenta i zawodnika. Ważna historia z franczyzą Lakers przez dwa sezony – 2011-2013 – również odegrała rolę w jego nominacji.

Hamm będzie miał za zadanie sprowadzić Lakers z powrotem po sezonie po katastrofalnym sezonie 33-49, który kosztował Franka Vogla jego pracę. Jedna z najważniejszych dyrektyw Hama: znajdź sposób na zintegrowanie Strażnika Galerii Sław w przyszłości Russell Westbrook W ramach franczyzy z James Lebron A Antoniego Davisa. Źródła podają, że był to ważny temat w każdym wywiadzie z Lakers z coachingiem w tym procesie.

„Bardzo gratulujemy!!!!!!!!! Gratulujemy i witamy trenera Damy!!” meczety ćwierkanie Piątkowy wieczór w odpowiedzi na zatrudnienie.

Hamm był częścią jednego z najbardziej utytułowanych drzewek treningowych w lidze pod wodzą trenera Bucks Mike’a Budenholzera – w tym Taylor Jenkins z Memphis i Quinn Snyder z Utah oraz asystent Golden State Warriors Kenny Atkinson. Hamm spędził dziewięć sezonów z Budenholzerem w Atlancie i Milwaukee, w tym razem wygrywając mistrzostwa NBA 2021.

„Jestem tak szczęśliwy z jego powodu” Bucks Star Giannis Antikonmo Powiedział ESPN, odnosząc się do Hama. „On jest dla nich jedyny. Trzyma to w zgodzie z tobą. Żadnych BS. To fajny czas. Zasługuje na to bardziej niż ktokolwiek inny”.

Hamm grał osiem sezonów w NBA, zdobywając mistrzostwo z Detroit Pistons w 2004 roku.

Źródła podają, że Lakers przeprowadzili w tym tygodniu wywiady z dwoma finalistami – Hammem i Terrym Stottsem. Po spotkaniu z Hamm liderzy franczyzy wiedzieli, że mają swojego trenera.

READ  Rugby: Glenn Moore odchodzi z roli trenera Black Ferns w wielkim wydaniu

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top