Mask of Truth Anime miało swoją premierę w lipcu, wypuść teaser i wersję wizualną

Anime dostosowuje się do Utawarerumono: Maska Prawdy Premiera gry wideo jest zaplanowana na lipiec 2022 roku. Ukazał się również promocyjny i wizualny zwiastun serialu, który zapowiedziano w 2019 roku.

W tym pracowników Kenichi Kawamura (Re: Życie w innym świecie niż Zero: Frozen Bonds dyrektor generalny) jako kierownik, Itsuki Yokoyama (Drugi władca scenarzysta) jako autor serii oraz Masahiko Nakata (Nieskończony DENDROGRAM) jako projektant postaci i główny reżyser animacji. twórca gier Aquaplus przypisywana muzyce, podczas gdy biały Lis Jest to firma zajmująca się produkcją animacji.

Tymczasem w obsadzie znalazły się: Kentaro Ton Jak Usztar/Haku, Risa Taneda jak Kuon, Chinatsu Akasaki jak Andżu i Inori Minas jak Nikon.

ten Utawarerumono: Maska Prawdy Gra została wydana w Japonii w 2016 roku na PS3, PS4 i PS Vita. Angielska wersja została opublikowana w 2017 roku. Gra została później wydana na Steamie w 2020 roku.

Steam opisuje grę w następujący sposób:

Ostatni rozdział serii Utawarerumono!
Yamato i Scour – Stawką jest los dwóch narodów⸺

Przez prawie dwie dekady ta seria taktycznych powieści wizualnych-RPG była uwielbiana przez japońskich fanów za wspaniałą muzykę, artyzm, postacie i fabułę. Teraz w końcu wraca do swoich początków na PC.

Tutaj znajdują odpowiedź na tajemnice przeszłości.

pierwszy Utawarerumono Gra została wydana w 2002 roku, a druga gra została wydana w 2015 roku. Seria zainspirowała elementy epizodyczne, mangę i kilka adaptacji anime, w tym 2006 Utawarerumono2009 Utawareumono OVA, 2015 Utawarerumono fałszywe twarzei 2018 Utawarerumono: Tusukuru-koujo no Karei Naru Hibi To jest niesamowite.


Źródło: kanał KING AMUSEMENT CREATIVE na YouTube, Utawarerumono: Maska Prawdy Świergot

READ  Oglądanie nowej gry Zelda ukrywa uroczą małą tajemnicę

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top