Microsoft rozpoczyna testowanie integracji xCloud na konsolach Xbox

Firma Microsoft rozpoczęła dziś testowanie integracji gier Xbox Cloud (xCloud) z konsolami Xbox. Niektórzy niejawni testerzy Xbox w odcinkach Alpha Skip-Ahead i Alpha będą mieli dostęp do integracji xCloud, funkcji, która pozwala od razu kliknąć i zagrać w grę Xbox Game Pass.

Nowa integracja xCloud pozwoli właścicielom konsoli Xbox wypróbować gry przed ich pełnym pobraniem i potencjalnie przeglądać lub wypróbowywać je przed dokonaniem zakupu w przyszłości. Ponad 100 tytułów będzie dostępnych w ramach Xbox Game Pass w ramach początkowej integracji xCloud, a gracze Xbox mogą wskoczyć do gier wieloosobowych, gdy znajomi wyślą zaproszenie.

Integracja xCloud z konsolą Xbox Dashboard.
Zdjęcie: Microsoft

Logo chmury pojawi się w grach, które można przesyłać strumieniowo.
Zdjęcie: Microsoft

Gry kompatybilne z integracją xCloud pojawią się obok nich z ikoną chmury, co oznacza, że ​​możesz je natychmiast przesyłać strumieniowo. Microsoft będzie obsługiwać strumienie gier w rozdzielczości 1080p i 60 fps dzięki tej integracji, podobnie jak zwykłe strumienie gier w chmurze Xbox. Ta funkcja nie jest pozycjonowana jako przesyłanie strumieniowe dla telewizorów 4K i innych, które należy wypróbować przed pobraniem bonusu.

Microsoft rozpoczął dziś testy z „losowym podzbiorem Alpha Skip-Ahead i Alpha Insiders”, a z czasem firma powiększy się o innych testerów. Microsoft obiecał, że integracja xCloud pojawi się na wszystkich konsolach Xbox do końca roku, co oznacza, że ​​Xbox One w końcu będzie mógł streamować ekskluzywne produkty Xbox Series S/X, takie jak Symulator lotu Microsoft I przeciętny.

READ  Arm ujawnia dotychczasowe najpotężniejsze procesory i procesory graficzne

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top