Microsoft wprowadza na rynek Surface Laptop Go 2 z nowymi funkcjami

Microsoft wprowadził nowy Surface Laptop Go 2, dodając do rosnącego portfolio Surface Laptopów.

Firma twierdzi, że nowy model składa się z charakterystycznej konstrukcji Surface i funkcji skompresowanych do ultraprzenośnego formatu. Mówią, że byłoby to idealne rozwiązanie w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych.

Funkcje Instant On i Windows Hello za pośrednictwem czytnika linii papilarnych wbudowanego w przycisk zasilania to także ulepszone funkcje nowego urządzenia. Posiada również ekran dotykowy PixelSense™ o przekątnej 3:2 i 12,4 cala, kamerę HD i dwa mikrofony studyjne. Microsoft twierdzi, że pomoże to użytkownikom ulepszyć rozmowy wideo i nagrania.

Pierwszy zabezpieczony komputer Surface firmy Intel z procesorem Intel zapewnia innowacje typu „chip-to-cloud”, które według firmy pozwalają klientom w domu lub w pracy cieszyć się nowym poziomem bezpieczeństwa.

Nowe urządzenie waży około 1,12 kilograma i jest wyposażone w precyzyjny gładzik i powierzchnię do pisania o wydłużonym skoku klawiszy.

Jest też nowy procesor i5 11. generacji, a urządzenie ma dłuższą żywotność baterii. Ponadto nowy kolor i ulepszona kamera HD o większej wyrazistości pomagają wyróżnić się modelowi, a kontrast i jasność w różnych warunkach oświetleniowych mają na celu maksymalizację warunków pracy.

Surface Laptop Go 2 jest dostępny w nowym kolorze Sage, a także będzie dostępny w kolorach Ice Blue, Sandstone i Platinum z trwałym metalicznym wykończeniem.

Zrównoważony rozwój jest również kluczowym czynnikiem w wielu nowych architekturach Microsoft. Oprócz dysku SSD wymienne komponenty obejmują teraz pokrywę C (zespół klawiszy i gładzik), pokrywę AB (wyświetlacz), baterię 3 i kabel Surflink, pomagając w przedłużeniu użytkowania urządzenia.

„Kiedy po raz pierwszy wprowadziliśmy Surface Laptop Go, świat przechodził głębokie zmiany w sposobie, w jaki każdy z nas komunikuje się zarówno z ludźmi, jak i z doświadczeniami” — mówi Aman Sangar z Microsoftu.

„Jesteśmy teraz podekscytowani wprowadzeniem do Nowej Zelandii nowego Surface Laptop Go 2. Niezależnie od tego, czy szukasz idealnego produktu do zabrania ze sobą na wakacje, czy też wyróżniającego się urządzenia na nadchodzący rok szkolny, Surface Laptop Go 2 to wszystko potrzebujesz w lekkim, niezawodnym, stylowym i bezpieczniejszym opakowaniu.”

READ  Valkyrae ujawnia jeden poważny problem z gacha miHoYo

Surface Laptop Go 2 jest dostępny w przedsprzedaży w witrynie microsoft.com i u lokalnych sprzedawców w cenie detalicznej 1299 NZ$.

Detaliści to PB Tech, Noel Leeming, JB Hi-Fi i Harvey Norman. Ponadto klienci, którzy zamówią w przedsprzedaży w sklepie Microsoft Store, otrzymają obietnicę dotyczącą sklepu Microsoft Store dotyczącą urządzenia Surface, która obejmuje 2-3 dni bezpłatnej wysyłki, wydłużony 60-dniowy okres zwrotu oraz dostęp do filmów szkoleniowych i warsztatów na żądanie.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top