Między nami VR: data premiery, zwiastuny, rozgrywka i nie tylko

Zwołałyśmy pilne spotkanie, nie dlatego, że znaleziono ciało, ale dlatego, że nadchodzi zupełnie nowy sposób na oszukanie znajomych i oszukanie ich. Pomiędzy nami To był hit, który nie odniósł sukcesu w mainstreamie dopiero po latach od premiery. Dzięki kilku znaczącym graczom, którzy ją podnieśli, ta prosta gra z przeciwnikami społecznościowymi stała się tak duża, że ​​twórcy anulowali swoje prace nad kontynuacją, aby dodać więcej wsparcia do podstawowej gry.

Chociaż nie jest to kontynuacja, będzie nowy sposób na doświadczenie napięcia związanego z wiedzą, że jeden z twoich kolegów z załogi jest szarlatanem z VR . MIĘDZY NAMI. Jak sama nazwa wskazuje, przenosi to grę 2D nie tylko w trzeci wymiar, ale także w wirtualną rzeczywistość. To ogromna zmiana perspektywy i natychmiastowo zwiększa płynność gry. Jeśli ciekawi Cię, co jeszcze można zmienić i jakie są szczegóły dotyczące tego, jak to wszystko działa, przeanalizowaliśmy wszystkie informacje, które musisz znać. VR . MIĘDZY NAMI.

Więcej o Pomiędzy nami

Dzień wydania

VR . MIĘDZY NAMI Zostanie wydany gdzieś w okresie świątecznym 2022. Nie jest to bardzo konkretne, ale zwykle oznacza gdzieś w listopadzie lub grudniu.

platformy

VR . MIĘDZY NAMI Jest to, i nie powinno to dziwić, ekskluzywny tytuł wirtualnej rzeczywistości. Aby w nią zagrać, potrzebujesz jednego z następujących gogli: Meta Quest, Playstation VR lub gogli VR zgodnych ze Steam (HTC Vive, Oculus Rift lub Valve Index). Inny sprzęt VR prawdopodobnie dostanie go w przyszłości, ale na razie są to twoje opcje, aby stanąć za brwią członka załogi lub szarlatana.

ciągnik

Zwiastun otwiera się na towarzysza załogi Yellow Bean, który wędruje po holu, zanim przełączy się na perspektywę pierwszej osoby. Podchodzą do tablicy i rozpoczynają misję z nowymi elementami sterowania ruchem VR. Kiedy ładowali, usłyszeli, że dwóch kolejnych kolegów z klasy przechodzi obok, odwracając głowy, aby zerknąć na rozmawiających.

Zwiastun przenosi się na spotkanie, na którym wszyscy członkowie załogi stoją wokół stołu, kłócąc się i uderzając swoimi bezcielesnymi ramionami, podczas gdy Żółty po prostu kręci palcami, próbując wyglądać niewinnie. Przerywa scenę i wszyscy patrzą prosto na żółty.

Cykl powtarza żółty wykonując zadanie, kolejne dwa przejścia, jeden ginie i odbywa się coraz mniejsze spotkanie z podejrzliwością wskazującą wprost na zapominalską żółć. W końcu dociera do głowy, gdy zbliża się czerwień i gryzie górną połowę żółtego, pozostawiając ją lub czyniąc z niej ducha.

dokładnie jak Między nami a nami VR Nie będziesz mieć własnej narracji, ale zamiast tego będzie ona dotyczyć narracji, które ty i twoi przyjaciele tworzycie w każdym meczu singli.

Bawić się

Dwóch kolegów z załogi stoi nad martwym ciałem w grze między nami VR.

VR . MIĘDZY NAMI Będzie zbudowana na tej samej podstawowej mechanice, co oryginalna gra, ale oczywiście została zmodyfikowana pod kątem wirtualnej rzeczywistości. Jako kolega z załogi będziesz biegał po Skeld, wypełniając misje, starając się nie umrzeć i organizując spotkania, aby spróbować ustalić, kto jest oszustem.

Największą zmianą będzie przejście do pierwszej osoby i korzystanie z kontrolerów ruchu. W zwiastunie widzimy, że twoje pole widzenia będzie znacznie bardziej ograniczone niż w oryginalnej grze, w której grałeś w trzeciej osobie. Jednak teraz możesz łatwo odwrócić wzrok od swojego zadania, po prostu odwracając głowę. Wszystkie misje, które widzieliśmy, obejmują interakcję z panelami za pomocą sterowania ruchem, co prawdopodobnie będzie o wiele bardziej nowoczesne niż w filmie.

Oszuści nadal będą mogli prześlizgiwać się przez otwory wentylacyjne i sabotować misje, aby zasiać niezgodę wśród członków załogi.

Na koniec będziesz mógł wykonywać małe gesty podczas spotkań, aby spróbować wskazać oszustów lub samemu wyeliminować wątpliwości. Jeśli zostaniesz złapany, niewiele ci to pomoże, ale da więcej życia i charakteru bardziej towarzyskiej części gry.

Wiele

Zielony członek załogi wskazujący na żółtego członka załogi w Między nami VR.

Podobnie jak w pierwszej grze, VR . MIĘDZY NAMI Jest to ekskluzywna gra wieloosobowa. Będziesz wspierać od czterech do 10 graczy, z jednym lub więcej oszustami, w zależności od twoich ustawień.

Przed Sprzedaż

Pierwsza osoba Osobisty widok członka załogi naciska przyciski na panelu sterowania.

Nie możesz całkowicie zamówić w przedsprzedaży VR . MIĘDZY NAMI W tej chwili, najprawdopodobniej dlatego, że nie ma ustalonej daty premiery, ale masz możliwość dodania gry do swojej listy życzeń w dowolnym MetaQuest lub Strona sklepu Steam. Gdy pojawią się prawidłowe informacje o przedsprzedaży, w tym cena i inne platformy, poinformujemy Cię o tych szczegółach.

Rekomendacje redaktorów
READ  Mówi się, że PlayStation ma mieć zaplanowane wydarzenie na marzec 2022, w którym wystąpią Hogwarts Legacy i God of War Ragnarok

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top