Mod Elden Ring Seamless Co-Op pozwala na rozegranie całej gry ze znajomym

Elden Ring jest dość przerażający dla takiego tchórza jak ja, ale to sprawia, że ​​pomysł zabawy z kolegami jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Mod Elden Ring Seamless Co-Op pozwala: połączyć siły z przyjacielem, jeździć na egzotycznych koniach i wspólnie jeździć na kilku bossach. Jest teraz we wczesnej fazie beta.

Zobacz ten film w akcji:

Seamless Co-Op robi to, co mówi: pozwala grać w cały Elden Ring w trybie współpracy bez praktycznie żadnych ograniczeń. Jest to w rzeczywistości rozszerzenie istniejącego w grze systemu przyzywania, który pozwala stworzyć przyjaciela na krótką sesję w określonym obszarze i wysłać go z powrotem do domu po pokonaniu bossa lub usunięciu obszaru. W tym trybie nigdy nie zostaną odesłani do domu i mogą wejść na dowolny obszar.

Twoje postępy są dzielone, więc pokonanie szefa ze znajomym w trybie współpracy oznacza pokonanie szefa w obu światach, gdy wznowisz grę na własną rękę. Jedynym ograniczeniem jest to, że zwykłe przywołania nie będą działać podczas współpracy z innym graczem, ale jeśli chcesz walczyć przeciwko sobie nawzajem, istnieje przedmiot w ekwipunku, który pozwala ci to zagrać.

To całkiem fajna rzecz i wygląda na bardzo zabawną w powyższym filmie, chociaż projektant modów LukeYui ostrzega, że ​​tryb jest „obecnie włączony”. wczesna wersja beta stan, więc jest bardzo prawdopodobne, że napotkasz błędy. Jeśli to Cię nie powstrzyma, możesz pobrać go teraz i znaleźć instrukcje instalacji i inne szczegóły Na jej stronie Nexus Mods.

Dla tych z Was, którzy wciąż przedzierają się przez ziemie pomiędzy, sprawdź nasz Lokalizacje trenerów pierścieni Elden Mapa.

READ  Plotki o AirPods 3: nowe słuchawki douszne Apple mogą jeszcze pojawić się w tym roku

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top