Mod zamienia bezpańskiego kota w CJ z GTA: San Andreas

Kot Mod

Dlatego zabłąkany istnieje na PC, istnieją już mody do gry, a ponieważ zabłąkany To gra o kotach i wiele z tych modów skupia się na tym.

Pokazaliśmy już kilka tutaj, Jak ten, który pozwala zmienić kolor grywalnego kota, ale ten z Sirgalahad172 jest nieco mniej dokładny. Bierze kota i zastępuje go, Jak zwykle terazCJ z Grand Theft Auto: San Andreas.

„Ten tryb ma być żartem, ponieważ Cj potrzebuje modu w każdej grze XD”, mówi twórca, co jest w porządku, ale naprawdę podobają mi się możliwości opowiadania historii. Widziałem ludzi, którzy opisywali tutejszy wygląd CJ’a jako „przerażający” w Internecie, ale wolałbym pomyśleć, że to…i inne umiarkowane manifestacje—Niektóre dzikie GT Misja poboczna, w której CJ zostaje przeklęty przez złego czarnoksiężnika i skazany na spędzenie wieczności dryfując po innych gatunkach gier wideo, doświadczając wszystkiego, co mają do zaoferowania, czego nie oferuje rozległy krajobraz San Andrea.

Jeśli chcesz samodzielnie zainstalować mod, możesz go pobrać tutajPo prostu wiedz, że pierwsze minuty gry mogą być trochę niepokojące, ponieważ wszystkie koty z przodu mają ten sam model gracza, więc mają nowe ciało CJ, ale nie jego sylwetkę.

Chociaż jesteśmy w temacie zamiany kota na inne zwierzęta, oto kolejny przykład, nawet jeśli nie jest to do końca prawda. zamiast edycji zabłąkanyTen film został faktycznie stworzony sny na PlayStation 5, a sprytny mały rudy kot zastąpił go… dużym, huśtającym się koniem. Myślę, że utrudniłoby to wykonanie wszystkich zadań platformowych, ale może również sprawić, że Zurki będą łatwiejsze do pokonania, ponieważ możesz po prostu kopnąć ich w twarz.

Jesteś 🐴, a nie 🙀 – stworzona w snach

READ  Ujawniono rozgrywkę wieloosobowej mapy „Halo Infinite” „Streets”

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top