Motorola pokonuje Samsunga, wprowadzając na rynek składany telefon nowej generacji

(Pocket-lint) Motorola i Samsung przygotowują się do wprowadzenia na rynek składanych telefonów nowej generacji. Podczas gdy Samsung cieszy się dominacją na rynku, Motorola chce ugruntować dawną miłość do swojej marki Razr, wprowadzając nowy model w tej rodzinie.

Wygląda na to, że Motorola ujawni swoje urządzenie przed Samsungiem, a wydarzenie zostało potwierdzone w Chinach 2 sierpnia. Jest to tydzień przed ujawnieniem przez Samsunga Z Flip 4 podczas Galaxy Unpacked 10 sierpnia.

Pewny przez WeiboJednak post Motoroli wydaje się pokazywać kąt urządzenia, który pasuje do poprzednich przecieków, które widzieliśmy na temat nowego Moto Razr, podczas gdy towarzyszy mu drugie urządzenie o nazwie Motorola Frontier.

Oczekuje się, że to drugie urządzenie zostanie wprowadzone na rynek jako Moto Edge 30 Ultra na całym świecie, ale nosi markę Moto X30 Pro w Chinach.


Oferty Apple iPhone 13: dowiedz się, gdzie znaleźć najlepsze oferty na najnowsze smartfony

Nowy składany telefon

Moto Razr ocieka nostalgią jako jeden z najbardziej pamiętnych telefonów z przeszłości. Motorola próbuje ożywić go jako telefon składany, ale dokonała nietypowych wyborów z telefonem pierwsze próby.

Oczekuje się, że projekt będzie ewoluował, aby usunąć podbródek – chociaż było to częścią oryginalnego projektu – więc prawdopodobnie będzie wyglądał jak seria Z Flip firmy Samsung. Mówi się, że ekran ma 6,7 ​​cala, z 3-calowym ekranem na zewnątrz urządzenia.

Spodziewamy się również flagowych specyfikacji, z podobno Snapdragon 8+ Gen 1, w połączeniu z parą kamer, przed głównym czujnikiem 50 MP.

READ  Oferty: Amazon oferuje nową kolekcję BOGO 30% zniżki na akcesoria Apple

Nowa granica

Plotka głosi, że Frontier będzie nowym flagowym telefonem Motoroli. Prawdopodobnie pojawi się jako Moto Edge 30 Ultra poza Chinami i ma być pakowany w urządzenia Snapdragon 8+ Gen 1.

Jednak większość uwagi skupia się na aparacie 200 MP z czujnikiem Samsung Isocell HP1. Chociaż doprowadzi to do świetnych nagłówków, megapiksele nie zawsze robią świetne zdjęcia, więc Motorola będzie miała wiele do udowodnienia przeciwko Xiaomi 12S Ultra z 1-calowym czujnikiem Sony IMX989.

Inne specyfikacje oferowane przez ten telefon są zgodne z jego flagową pozycją, więc jest wiele rzeczy, które Cię ekscytują.

Chociaż ta premiera ma dotyczyć Chin, spodziewamy się, że Motorola wkrótce będzie kontynuować wydarzenie dla reszty świata.

Napisane przez Chrisa Halla.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top