Mówi się, że Apple boryka się z ciągłymi opóźnieniami we wprowadzaniu iPada Pro

Apple Inc. Przy ciągłych ograniczeniach łańcucha dostaw nowego iPada Pro z wyższej półki, co prawdopodobnie spowoduje, że półtora miesiąca będzie już czekać na najdroższy tablet firmy.

Najnowszy iPad Pro oficjalnie trafi do sprzedaży za około tydzień, ale kupujący mogą nie być w stanie go zdobyć do końca lipca. Czas dostawy dla Zamówienia w przedsprzedaży Rozciąga się już pod koniec czerwca do początku lipca.

Główny problem: jak dotąd produkcja nowego 12,9-calowego MiniLED okazała się wyzwaniem. Bloomberg News wzmiankowany W kwietniu, zanim urządzenie zostało ogłoszone, nowe urządzenie napotyka ograniczenia w zakresie dostaw ze względu na złożoność związaną z powstającą technologią. Partnerzy produkcyjni Apple wciąż walczą o wyprodukowanie bardziej wyrafinowanych ekranów w większych ilościach, powiedzieli ludzie zaznajomieni z tą sprawą.

Dla firmy, która szczyci się swoją wiedzą na temat łańcucha dostaw, takie czasy oczekiwania są rzadkie. Gigant technologiczny z Cupertino w Kalifornii zaprezentował w kwietniu nową linię iPadów Pro. Nowy ekran, zwany wyświetlaczem Liquid Retina XDR, w droższych wersjach opisywany jest jako zapewniający bardziej realistyczne kolory i jaśniejszy obraz. 11-calowy model, który nadal używa bardziej standardowego ekranu, nadal uderza w progi drzwi od końca maja do początku czerwca, zgodnie z testami internetowymi Apple Store. Rzeczniczka Apple odmówiła komentarza.

Czytaj więcej: Apple iPad otrzymuje potężny sprzęt, oprogramowanie Bonnie

Długi czas oczekiwania na iPada Pro z najbardziej zaawansowanymi dostawami ekranów Zaczął się piętrzyć Kiedy urządzenie trafiło do sprzedaży w przedsprzedaży w zeszłym miesiącu, problemy z produkcją utrzymywały terminy dostaw do lipca. Podczas ostatnich zysków kierownictwo Apple Powiedział Firma spodziewa się utraty do 4 miliardów dolarów przychodów w bieżącym kwartale z powodu połączenia „niezwykle wysokiego” popytu i „niedoborów półprzewodników, które mają wpływ na wiele branż”.

IPad jest ponownie rozwijającym się produktem w portfolio Apple, ponieważ konsumenci bardziej niż kiedykolwiek zwracają się ku modelom biznesowym i zdalnej nauce oraz polegają na osobistej elektronice do podstawowych zadań. Urządzenie zarobiło dla Apple 7,8 miliarda dolarów w czwartym kwartale, najwięcej w tej części roku od 2013 roku.

READ  Cupra Born została ujawniona w wywiadzie wideo z głównym projektantem

– Z pomocą Vlada Savova

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top