Mówi się, że Nintendo wprowadzi gry Game Boy i Game Boy Color do Switch Online

Nintendo może być w końcu gotowe do wprowadzenia swojej przenośnej biblioteki gier na konsolę Nintendo Switch — wkrótce dołączą gry Game Boy i Game Boy Color Ponad 100 gier NES i SNES które udostępniasz za pośrednictwem usługi subskrypcji Switch Online, Według plotek Z podcastu „Nate Hate”, potwierdzone za pomocą Nintendo na żywo wtorek, a teraz znowu piątek za pomocą Eurogamer. Nie codziennie słyszymy tak silną plotkę o Nintendo.

Żadnego słowa na temat tytułów, a niekoniecznie spodziewałbym się, że wśród nich znajdą się twoi ulubieńcy, w szczególności na początku. Nintendo wybrało własne biblioteki NES i SNES, aby przełączać się bardzo powoli, niektóre Są to bardzo głębokie nacięciaI wiele tytułów takich jak gruntI Gracz Chrono I Super Mario RPG Wciąż MIA po dwóch latach.

Ale dla Nintendo ma sens, aby zwiększyć bardziej klasyczną zawartość, zwłaszcza teraz, gdy Switch tak dobrze wkroczył w życie i że Nintendo ma oko na swoich konkurentów, którzy korzystają z remasterów, ulepszeń i poprawek nowej generacji, które sprawiają, że stare gry wyglądają lepiej, a nowe konsole dodają im życia.

Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się, czy Nintendo nadal będzie zjeżdżać w dół NES klasyczny I SNES klasyczny trasa, która wypuszcza ładne, limitowane wersje mini USB Game Boya lub Nintendo 64 z fabrycznie załadowanymi grami na pokładzie. ale Game Boy 30. rocznica Przyszło i odeszło bez mini-gry Game Boy, a teraz jesteśmy w środku Globalny niedobór chipów. Chciałbym zobaczyć więcej możliwości, aby nowi gracze mogli subskrybować stare klasyki, nie tylko pod względem Przeróbki takie jak Przebudzenie łącza (Pierwotnie na Game Boy, Game Boy Color).

Taka jest też nadzieja dla Game Boy Advance, ponieważ ludzie graj w nowe Strach Metroid Zasługuje na zagranie swojego niesamowitego prequela Fuzja Metroidai jedne z najlepszych emblemat ognia Z gier, jakie kiedykolwiek powstały. O I złote słońce. Eurogamer Mówi, że konsole inne niż Game Boy i Game Boy Color mogą być „na kartach”.

READ  E-mail Apple Music ujawnia cichą kampanię przeciwko oszustwom związanym z przesyłaniem strumieniowym

Co ciekawe, Nintendo podało to oficjalne oświadczenie: „Nie mamy nic do ogłoszenia”.

Jakie gry Game Boy i Game Boy Color znajdują się na Twojej krótkiej liście? Idę z Ziemia Wario I Pokemon jednoręki bandyta.

Switch Online kosztuje 4 USD miesięcznie, 20 USD rocznie lub 35 USD rocznie za członkostwo rodzinne.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *