„Mystery Society” wprowadza akcent NFT do zwykłych gier towarzyskich, takich jak „Among Us”

„Mystery Society” wprowadza akcent NFT do zwykłych gier towarzyskich, takich jak „Among Us”

Społeczna gra ze zniżkami Pomiędzy nami Jest to certyfikowany hit, w którym miliony ludzi uznało tę grę towarzyską online jako sposób na utrzymywanie kontaktu i rozrywkę z odległymi przyjaciółmi. Może Zaprzeczyła Powtórka z gry to taki sukces?

Tego właśnie chce się dowiedzieć początkujące studio gier Great Big Beautiful Tomorrow w piątkowej wersji beta Tajemnicze społeczeństwozwykła gra internetowa, która w podobny sposób stawia przed graczami zadanie wykrycia mordercy pośród nich.

Podczas gdy ogólne podejście do Among Us pozostaje niezmienione w The Mystery Society, łącznie z łatwymi do zrozumienia zasadami i ręcznie rysowanym wyglądem, klimat jest bliższy Clue. Gracze mogą ozdabiać swoje awatary odzieżą, akcesoriami i innymi dostosowaniami prezentowanymi w postaci zbywalnych NFT (wybijanych w sieci skalowania Ethereum Polygon) przez całą grę.

Firma Great Big Beautiful Tomorrow została założona przez dyrektora generalnego Chrisa Heatherly'ego, który ma długą historię w branży zabawkarskiej – m.in. zarządzał popularnym placem zabaw dla dzieci Disneya, Club Penguin, a później nadzorował dział zabawek Universal. Następnie pracował nad projektami NFT, zanim zdecydował się otworzyć własne studio.

„To, czego mi brakowało, to brak wystarczającej koncentracji Web3 „Przestrzeń przeznaczona do zwykłych gier społecznościowych, w którą możesz grać ze znajomymi” – powiedziała Heatherly. OdszyfrowanieGG. „Ma ogromny potencjał na dużą skalę, który możemy wykorzystać do wprowadzenia standardów dla niektórych pomysłów Web3, takich jak własność, handel, tokenizacja i tym podobne”.

Obstawia, że ​​jednym z głównych powodów, dla których gry oparte na technologii blockchain nie przyjęły się szerszej publiczności, jest to, że często są zbyt złożone i skierowane do zapalonych graczy, a przeszkoda w poruszaniu się po technologii kryptowalut sprawia, że ​​są mniej zrozumiałe.

Wielu inwestorów stawia także na Heatherly i Great Big Beautiful Tomorrow, które w piątek wraz z uruchomieniem wersji beta ogłosiły zakończenie rundy początkowej o wartości 3 milionów dolarów. Shima Capital prowadziła rundę z udziałem Sfermion, 32-Bit Ventures, Arca, GSR Markets, Lyrik Ventures i Flying Falcon. Polygon Labs przekazało także studiu grant.

READ  Sony wkrótce przedstawi kilka gier na PSVR 2

Celem Mystery Society jest zapewnienie dostępności rzeczy. Po uruchomieniu będzie to całkowicie darmowa gra z opcjonalnymi NFT. Udostępnione zostaną proste portfele depozytowe do przechowywania aktywów dla graczy, którzy nie chcą mieć do czynienia z portfelami samodzielnymi, chociaż te również są obsługiwane.

Zrzut ekranu z Mystery Community. Obraz: Wielkie, wielkie, piękne jutro

Z czasem zespół planuje zbadać zawartość generowaną przez użytkowników, wdrożyć token i uruchomić coś podobnego do „karnetu bojowego” spotykanego w grach takich jak Fortnite – płatnej aktualizacji, która umożliwia graczom odblokowywanie dodatkowej zawartości. Studio wypuści także oryginalne wersje gry na urządzenia mobilne, starając się dotrzeć do masowego odbiorcy korzystającego z systemów iOS i Android.

Gracze w wersji beta otrzymają za udział darmowy NFT, a Heatherly powiedziała, że ​​każdy otrzyma także po pięć tokenów dostępu – za przyprowadzenie znajomych w celu rozwiązania zagadki morderstwa w kreskówce.

„Wszystkie inne gry Web3 próbują przyciągnąć użytkowników, jak jednego użytkownika na raz, prawda?” Powiedział. „Naprawdę staramy się tworzyć grupy przyjaciół”.

Edytowany przez Ryana Ozawy.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *