Na jaki flagowy telefon nie możesz się doczekać?

Jared Wilder / Android Authority

W tej chwili wprowadzamy na rynek kilka smartfonów. Oczekuje się, że OnePlus i Samsung rozpoczną działania na początku sierpnia z kolejną gamą flagowców. Moto tworzy również nowy składany Razr i już od jakiegoś czasu go drażni. Google już potwierdził, że uruchomi serię Pixel 7 jeszcze w tym roku, być może w październiku. Wcześniej oczekuje się, że Apple wypuści swoją linię iPhone 14 we wrześniu.

Wszystkie nadchodzące telefony to telefony premium. Zarówno Samsung, jak i Motorola mają na liście składane telefony, a cena ich ostryg ma stać się dość przystępna. Uważa się, że OnePlus 10T jest potężniejszy niż OnePlus 10 Pro w większości obszarów, ale może pomijać funkcje, takie jak suwak alertu. Można również spodziewać się wzrostu wydajności na tych urządzeniach w porównaniu z głównymi rynkami wprowadzonymi w pierwszej połowie roku. Podczas gdy wiele osób na liście prawdopodobnie będzie miało najnowszy układ SoC Snapdragon 8 Plus Gen 1 firmy Qualcomm, telefony Google mogą być wyposażone w układ Tensor 2 nowej generacji.

Tymczasem oczekuje się, że Apple w końcu obniży notch w niektórych modelach iPhone’a 14. Mamy również nadzieję, że zobaczymy A16 Bionic, pierwszy 48-megapikselowy aparat iPhone’a i ulepszony aparat do selfie.

Na jaki flagowy telefon nie możesz się doczekać?

317 głosów

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top