Najlepszy JRPG opracowany w tej chwili ma 22 lata

Sword of SYMPHONY'S Zrzut ekranu zwiastuna

zrzut ekranu: Stephen Ddongo

Większość gier muzycznych to gry rytmiczne, a typowymi przykładami są takie tytuły jak Mistrz gitaryI Wygrana szabla, I Taniec Taniec Rewolucja. ale, Miecz symfoniczny Obróć tego rodzaju oczekiwania na głowie. Jest to elegancka muzyczna gra fabularna, w której do komponowania muzyki wykorzystuje się walkę, co oznacza, że ​​gra obala typową relację między danymi wejściowymi a walką. Miecz symfoniczny Zaciera granice między „grą wideo” a „instrumentem muzycznym”. Dla solowego dewelopera Stephena Ddungu pokonanie tajemniczych wrogów jest tylko środkiem do pięknego celu.

Świetnie też przy tym wygląda.

Dla tych, którzy oglądali ujawnienie Ddungu WideoŁatwo zrozumieć, dlaczego ma prawie 1,2 miliona wyświetleń w TikTok, a jednocześnie rozprzestrzenia się na platformy takie jak Twitter. Miecz symfoniczny Ma silne wizualne i anegdotyczne inspiracje z japońskich gier fabularnych. Bohaterowie w ich świecie wykorzystują magiczną energię opartą na muzyce i walczą z wrogiem, który stanowi przeszkodę dla pisarza. Animacja ataków bohatera jest ekscytująca i zabawna.

Najbardziej absurdalna część Miecz symfonicznyEwolucja: Jej twórcą jest 22-letni student. Gra została pierwotnie pomyślana jako projekt Uniwersytetu Ddungu i początkowo nie miała większych planów dotyczących gry. Nie pomyślałbym o tym, ponieważ szlif gry jest czysty, a pomysły narracyjne ambitne. Co więcej, Ddungu był jedynym twórcą gry. Twierdził, że jest kompozytorem, projektantem gier, animatorem i artystą efektów wizualnych.

Ddungu rozpoznaje to Strona Patreona ten który Miecz symfoniczny’s poprzednik Cel: przeciwieństwo Czerp inspirację z gier JRPG, takich jak Final Fantasy, w pobliżu: automaty, I Królestwa Serca. miecz W szczególności czerpie wskazówki projektowe z Efekt Jinshin I Królestwa Serca Walka inspiracji Kara: Szary Kruk I Jarzmo: Automaty. Na pierwszy rzut oka wrogowie w miecz Nie wyglądasz jak ktoś bez serca KH, ale Miecz symfoniczny Nie tylko hołd. Ddungu powiedział Kotaku Inaczej Gra opowiada o jego własnych doświadczeniach z blokami twórczymi i byciem celem kradzieży własności intelektualnej.

Wbrew wyżej wymienionym inspiracjom, Miecz symfoniczny Zawiera czarnego bohatera. Ponieważ większość gier JRPG zawiera japońskie znaki, może to sprawić, że gra będzie się wyróżniać, gdy zostanie w pełni wydana. Sukces zwiastuna pokazuje również, że istnieje duże zapotrzebowanie na JRPG z różnymi postaciami.

Miecz symfoniczny Odbywa się w wyludnionym krajobrazie abstrakcyjnych kształtów. Jednak muzyka i efekty wizualne są przyjemne i uspokajające. Jestem szczególnie podekscytowany mechanik parkour który został dodany na początku lipca. Zestawienie magicznej i sztucznej estetyki stwarza poczucie ekscytacji, które łączy potencjalnych graczy, mimo że gra nie jest jeszcze ukończona. Ddungu potwierdził, że planuje wydać grę w ciągu trzech do czterech lat.

Biorąc pod uwagę, że jego konto TikTok ma ponad sto tysięcy obserwujących z tylko kilkoma opublikowanymi filmami, można śmiało powiedzieć, że ogólne oczekiwania dotyczące gry są dość wysokie. W momencie publikacji serwer Discord dewelopera miał ponad czterystu członków, którzy wyglądali na podekscytowanych Miecz symfoniczny i inne projekty pod tym samym oryginalnym adresem IP.

Zwiastun nie mówi nam, kim jest bohater ani jakie są jego motywy. Potężna animacja pobudza naszą wyobraźnię na temat tego, o czym jest gra mógł be , co brzmi bardziej przekonująco niż to, co wyraźnie powiedział nam programista.

Mam nadzieję, że profesor wystawił mu pełne oceny, ale to oczywiste Miecz symfoniczny Ma większy potencjał niż tylko „projekt pracy dyplomowej”.

Aktualizacja: 26.08.2020, 16:41 ET: Ten artykuł został zmodyfikowany i zawiera komentarze od twórcy gry.

READ  Możesz zdobyć Halo Infinite z Xbox Game Pass

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *