Podgląd zwiastuna RPG ujawnia masowe ataki

Morze gwiazd, Duchowy następca i były Posłaniec, pojawia się dziś w nowym zwiastunie gry, zaprojektowanym z myślą o pokazaniu połączonych ataków. Dokładnie pokazaliśmy Sonrang, magiczny atak Boomeranga.

Sea of ​​Stars pokazuje nam, że dwie postacie mogą połączyć swoje magiczne moce, aby stworzyć ujęcie, które łączy moc słońca i półksiężyca. Plik Sonrang Następnie trafia wrogów i wraca do jednej z postaci, odbijając ją od przeciwników łącznie 14 uderzeniami. Wideo kończy się wyeliminowaniem wszystkich wrogów i świętowaniem imprezy, w doskonałym stylu turowego RPG.


Morze gwiazd

Oczywiście Sea of ​​Stars ma na celu nie tylko pokazanie siły ataku, ale także pozwala cieszyć się grafiką gry. Pracę Sabotage Studio określa się jako „A. Skrót Wydarzenia w filmie rozgrywają się w świecie Posłańca, a film opowiada historię dwóch synów z przesilenia słonecznego, którzy łączą moc słońca i księżyca, aby wykonać magię zaćmienia, jedynej siły zdolnej do odparcia brutalne innowacje złej substancji chemicznej. Naukowiec znany jako Fleshmancer. W Sea of ​​Stars znajdzie się muzyka stworzona przez Yasunoriego Mitsudę, kompozytora Chrono Triggera.

Jeśli jesteś fanem IndieNie przegap naszej oferty specjalnej: 5 najlepszych wysp indyjskich, 5 najlepszych wysp indyjskich w maju 2021 r.

READ  Star Wars: KOTOR II „Sith Lords Restored Content DLC” wydany w trzecim kwartale 2022 r.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *