Podgląd zwiastuna RPG ujawnia masowe ataki

Morze gwiazd, Duchowy następca i były Posłaniec, pojawia się dziś w nowym zwiastunie gry, zaprojektowanym z myślą o pokazaniu połączonych ataków. Dokładnie pokazaliśmy Sonrang, magiczny atak Boomeranga.

Sea of ​​Stars pokazuje nam, że dwie postacie mogą połączyć swoje magiczne moce, aby stworzyć ujęcie, które łączy moc słońca i półksiężyca. Plik Sonrang Następnie trafia wrogów i wraca do jednej z postaci, odbijając ją od przeciwników łącznie 14 uderzeniami. Wideo kończy się wyeliminowaniem wszystkich wrogów i świętowaniem imprezy, w doskonałym stylu turowego RPG.


Morze gwiazd

Oczywiście Sea of ​​Stars ma na celu nie tylko pokazanie siły ataku, ale także pozwala cieszyć się grafiką gry. Pracę Sabotage Studio określa się jako „A. Skrót Wydarzenia w filmie rozgrywają się w świecie Posłańca, a film opowiada historię dwóch synów z przesilenia słonecznego, którzy łączą moc słońca i księżyca, aby wykonać magię zaćmienia, jedynej siły zdolnej do odparcia brutalne innowacje złej substancji chemicznej. Naukowiec znany jako Fleshmancer. W Sea of ​​Stars znajdzie się muzyka stworzona przez Yasunoriego Mitsudę, kompozytora Chrono Triggera.

Jeśli jesteś fanem IndieNie przegap naszej oferty specjalnej: 5 najlepszych wysp indyjskich, 5 najlepszych wysp indyjskich w maju 2021 r.

READ  Unia Europejska jest gotowa do finansowania ekspansji europejskiej produkcji chipów

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top