Najlepszy ruch helioliskowy w Pokemon GO

Heliolisk może niebawem zmienić definicję w Pokemon GO. Ten elektryczny/zwykły wariant zostanie wprowadzony podczas wydarzenia elektrowni. Chociaż wymaga kamienia słonecznego, ewoluuje Heliopteel W Heliopolis bez wątpienia warto.

Heliopolis będzie miał podstawowy atak 219 i doskonały ruch, aby się z tym pogodzić.


Jaki krok powinni nauczyć trenerzy tego Pokémona szóstej generacji?

Szarża, którą trenerzy prawdopodobnie wykonają na Heliolisku, będzie szybkim atakiem. Ruch ten pojawia się w wielu innych grupach ruchowych (zakian nawet dziś nim kieruje).

Jednak Heliolisk na tym skorzysta, ponieważ dostanie STAB, ponieważ jest przynajmniej częścią normalnego typu. Ten ruch otrzyma teraz trochę dodatkowej mocy, co jest świetne, ponieważ sam w sobie zadaje 5 DPS w trybie PvP.

Oczywiście, jeśli trenerzy chcą używać Helioliska jako typ elektryczny Atakujący rajd powinien zapomnieć o szybkim ataku i włączyć przełącznik Volt. Chociaż jest powolny, Volt Switch zadaje ogromne 14 obrażeń, gdy jest używany w raidach. To poważne obrażenia, ale trenerzy mogą preferować wyższe EPS w PvP.

Heliolisk ma czarną falbankę otoczoną pomarańczowymi nitami (Zdjęcie za pośrednictwem The Pokemon Company)
Heliolisk ma czarną falbankę otoczoną pomarańczowymi nitami (Zdjęcie za pośrednictwem The Pokemon Company)

Jednym z ruchów ładowania, który należy włączyć, jest „Thunderbolt”. Jasne, może nie być tak cenne jak „rozładowanie” lub „ładowanie naziemne”, ale „piorun” nadal jest świetną opcją do rzucenia wyzwania. 55 Ładowanie energii może nie być łatwe, ale przynajmniej Heliolisk wyczerpuje z niego 90-rdzeniową moc.

Heliolisk ma również otrzymywać specjalny ruch ładunku elektrycznego w „ładunku ekwiwalentnym”. Opierając się na informacjach znajdujących się obecnie na tym etapie, trenerzy powinni po prostu je zignorować. Najwyraźniej ma tylko 6 podstawowych mocnych stron PvP. W głównej serii „Parabolic Charge” to ruch leczniczy, ale w Pokemon GO nie ma lekarstwa.

Dzięki „buldożerowi” Heliolisk może stać się czymś w rodzaju licznika elektrycznego. Jednak „Bulldoze” kosztuje więcej energii niż „Thunderbolt” i nie jest tak potężny. Alternatywnie, trenerzy mogą chcieć rozważyć „węzeł trawy”. Ten ruch może dotrzeć do gatunków ziemskich, powodując szczególnie poważne szkody Bagna.

READ  Na wyciekających zdjęciach pojawia się składany telefon Oppo Find N

Edytowane przez Rupaka Kumara Jha

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top