Najnowsza rewolucyjna technologia aparatu iPhone’a firmy Apple jest oszałamiająca

Apple jest znane z przełomowych innowacji i tworzenia produktów zoptymalizowanych pod kątem najwyższej wydajności. Jeśli niedawno ujawniony przez Apple chipset M1 oparty na architekturze ARM nie zrobi na Tobie wystarczającego wrażenia, nowa technologia opracowana przez Apple, która radykalnie poprawi wydajność przyszłych aparatów iPhone’a, z pewnością sprawi, że Twoje oczy wyskoczą.

Różne plotki głosiły, że ulepszenia aparatu iPhone’a 14 mają być znaczące, ale Apple nie ogranicza się tylko do nich. nowo wprowadzony zgłoszenie patentowe Ujawnia on, że gigant technologiczny z Cupertino opracował nowy typ teleobiektywu, który oferuje niesamowite możliwości zoomu.

Patent został zauważony przez Szczerze AppleOpisuje go jako nowy składany teleobiektyw o unikalnej konstrukcji z pojedynczym pryzmatem. Do przekierowania światła na składane soczewki stosuje się złożone systemy pryzmatów lub luster. Jednak przejście światła przez wiele elementów optycznych może znacznie pogorszyć jakość obrazu.

Jednak pryzmat Apple jest w stanie użyć różnych powierzchni odbijających, powierzchni antyodblaskowych i masek apertury, aby osiągnąć pożądany efekt. Pozwala to zmniejszyć liczbę wymaganych elementów optycznych.

Teleobiektywy, które są wystarczająco małe, aby można je było używać w smartfonach, są często trudne do wykonania, drogie w produkcji i zazwyczaj oferują niższą jakość niż główny obiektyw. Najmocniejsza specyfikacja zoomu optycznego jest obecnie zarezerwowana dla urządzeń flagowych. Apple ma trochę pracy do zrobienia Tutaj, aby wyprzedzić wyścig, ale projekty takie jak ten wskazują na ekscytującą nową funkcję aparatu z zoomem w przyszłości iPhone’a.

Oszałamiające wprowadzenie technologii jest wciąż tak odległe jak Apple iPhone 14 Nie będzie oferowany użytkownikom. Jest nawet dość wątpliwe, czy Apple wymyśli następcę iPhone’a 14. Ale odkąd Apple złożył wniosek o taki patent, jasne jest, że firma dąży do tego, aby przyszłe iPhone’y były bardziej innowacyjne i warte każdego grosza, bez ugrzęźnięcia w tym. . Ścigaj się bezpańskich aktualizacji pamięci RAM, aparatu lub procesora.

READ  Analogowa kieszeń ma grę dla miłośników aparatów dla chłopców

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od serii Apple iPhone 14, a firma już pracuje nad składanym iPhonem. Czy nowo złożone zgłoszenie patentowe jest częścią procesu tworzenia składanego iPhone’a, który każdy marzy o posiadaniu? Prawdopodobnie jest za wcześnie, aby mieć pewność co do składanego iPhone’a. Na razie wszystkie oczy zwrócone są na iPhone’a 14 oraz nowe funkcje i ulepszenia, które Apple planuje zaprezentować w trzecim kwartale roku. Podczas gdy wysoka wartość ASP (średnia cena sprzedaży) iPhone’a jest problemem dla wielu analityków, interesujące będzie sprawdzenie, czy Apple zdoła powtórzyć sukces serii iPhone 13.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top