Napastnik Barcelony Robert Lewandowski wraca do Bayernu Monachium, aby odpowiednio wysłać ceremonię ▷ SportsBrief.com

  • Napastnik Barcelony, Robert Lewandowski, jest widziany w Monachium, gdy przygotowuje się do oficjalnego pożegnania ze swoimi kolegami z drużyny w Bayernie Monachium.
  • 33-letni napastnik zakończył przeprowadzkę do Barcelony tego lata po podpisaniu 3-letniego kontraktu z katalońskimi gigantami.
  • Wrócił na Allianz Arena, by urządzić porządną imprezę pożegnalną w Bundeslidze

Robert Lewandowski wrócił do Monachium, aby oficjalnie pożegnać się z kolegami z Bayernu Monachium po podpisaniu kontraktu z Barceloną.

Kariera polskiego napastnika na Allianz Arenie nie zakończyła się najlepszymi notowaniami, ponieważ pod koniec zeszłego sezonu poprosił o odejście.

Giganci Bundesligi niechętnie sprzedawali, ale ostatecznie zgodzili się na umowę z Barceloną, podpisując 3-letni kontrakt, kończąc tym samym jego 8-letni związek z Bayernem Monachium.

Napastnik Barcelony, Robert Lewandowski, jest widziany w Monachium, gdy przygotowuje się do oficjalnego pożegnania ze swoimi kolegami z drużyny w Bayernie Monachium. kredyt: bild
Źródło: Twitter

Ekscytująca funkcja: Sprawdź dokładne wiadomości dla Was ➡️ Znajdź blok „Polecane dla Ciebie” i ciesz się!

Przeczytaj także

Lewandowski nazywa byłą gwiazdę Realu Madryt najtwardszym zawodnikiem, z jakim kiedykolwiek miał do czynienia

Lewandowski był członkiem kadry Barcelony, która przed sezonem La Liga wyjechała do USA na przedsezonową trasę koncertową.

Ale Polacy wsiedli do prywatnego samolotu do Monachium zaraz po wylądowaniu w Barcelonie z resztą zespołu, jak podaje niemiecka gazeta Budować.

Z doniesień wynika, że ​​trener Barcelony Xavi Hernandez dał drużynie dwa dni wolnego, a Lewandowski ma spędzić te dni w Niemczech.

33-latek podobno chce urządzić porządną imprezę pożegnalną w Bayern Monachium.

Pojechał do Allianz Arena i pozował do pożegnalnych zdjęć z tytułami zdobytymi w Bayern Monachium.

Lewandowski zdobył osiem tytułów mistrzowskich w Bundeslidze w ciągu ośmiu lat spędzonych z Bayernem Monachium i jest drugim najlepszym strzelcem niemieckiego klubu za legendą Niemiec Gerdem Mullerem.

Robert Lewandowski nazwał byłą gwiazdę Realu Madryt najtwardszym graczem, z jakim kiedykolwiek miał do czynienia

Przeczytaj także

Urzędnicy Bayernu Monachium i Barcelony wymieniają ostre słowa, gdy napięcie rośnie po sprzedaży Lewandowskiego

READ  Harmonogram typów futbolu uniwersyteckiego: prognozy przeciwko spreadowi, kursy na 25 najlepszych meczów w piątek w 13 tygodniu

Tymczasem Robert Lewandowski nazwał byłego kapitana Realu Madryt, Sergio Ramosa, najsilniejszym graczem, z jakim kiedykolwiek miał do czynienia.

Lewandowski przypieczętował swoją przeprowadzkę do Barcelony tego lata, podpisując 3-letni kontrakt i tym samym kończąc 8-letni związek z Bayernem Monachium.

Polak został zmuszony do odejścia od gigantów Bundesligi po tym, jak po awanturze z klubową hierarchią otrzymał prośbę o transfer.

Bayern Monachium gotowy do wyjścia z epoki Lewandowskiego

wcześniej, podsumowanie sportowe Bayern Monachium nie dostanie kolejnego napastnika, który zastąpi Roberta Lewandowskiego tego lata, donosiły doniesienia po letnim odejściu 33-latka do Barcelony.

Mistrzowie Bundesligi przejęli Sadio Mane z Liverpoolu, a senegalski napastnik ma prowadzić w tym sezonie serię Bawarczyków.

Dyrektor generalny Bayernu Monachium, Oliver Kahn, potwierdził teraz, że klub nie podpisze kolejnego napastnika tego lata, mimo że jest powiązany z kilkoma głośnymi talentami.

Przeczytaj także

Bayern Monachium jest gotowy do wyjścia z ery Lewandowskiego, ponieważ klub podejmuje trudną decyzję transferową

Źródło: SportsBrief.com

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top