Napędzana skuterem Honda Civic sprawia, że ​​drapiemy się po głowach

Być może pamiętasz chłopaków z kanału Life OD na YouTube, którzy budowali je wcześniej latem Honda Civic współpracuje z rowerem przeznaczonym dla dwóch osób. Wracają ze zaktualizowanym samochodem, który teraz jest zasilany z jasnozielonego motoroweru zamontowanego nad komorą silnika. Do obsługi potrzebne są dwie osoby: jedna za kierownicą, druga na rowerze.

Tym razem chłopaki nie tylko zabierają samochód na przejażdżkę wokół budynku. Zamiast tego podłączają go do przyczepy i jadą na Honda Fest na Thompson Speedway w Connecticut, aby zobaczyć, co myślą zagorzali fani marki.

Odpowiedź jest lepsza niż tego, czego oczekują budowniczowie. Praktycznie każdy wyciąga telefon, aby nagrać dziwny widok mężczyzny jadącego na motocyklu nad obywatelski. Wszędzie, gdzie nie spojrzysz, są zmodyfikowane samochody Hondy, ale ci faceci są gwiazdami pokazu ze swoją maszyną Frankensteina.

Nawet gdy jest zaparkowany, ludzie gromadzą się wokół samochodu, próbując dowiedzieć się, jak to działa. Po zniknięciu maski mogą już bliżej przyjrzeć się, jak działa geometria. Skrzynia biegów w Civicu jest nadal na swoim miejscu, więc osoba za kierownicą może zmieniać biegi, a samochód obraca się.

Skuter prawdopodobnie ma nie więcej niż jedną cyfrę koni mechanicznych, więc Civic nie może jechać dużo szybciej niż ktoś, kto idzie energicznie. To tylko pokazuje, że jest więcej sposobów na zwrócenie uwagi na wystawie samochodowej niż najdroższą lub najszybszą jazdą.

Ci faceci przeszli od roweru do skutera, napędzając te stare modele Civic i zastanawiamy się, co dalej. Fajną rzeczą do zobaczenia jest posiadanie jednego z nowoczesnych i inspirowanych stylem retro motocykli Hondy małpa lub super szczeniak I użyj tego, aby uruchomić swoją Civic.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top