Netflix przeciwko wspólnym kontom: trudna decyzja

Netflix zdecydował się zająć oficjalne stanowisko przeciwko udostępnionym profilom. Nadchodzi ścisła decyzja, która uwolni użytkowników.

Wydania platformy transmisji Sting dla wielu użytkowników (poprzez zrzut ekranu)

indeks Netflix Jest to jedna z największych platform do obsługi wiadomości błyskawicznych, dzięki świetnej zawartości i ekskluzywnym ofertom. Do dziś firma Hastings czerwony Prezentowane użytkownikom ostatnich odcinków papierowy dom Aż do filmu To była ręka Boga Podpisany przez Paolo Sorrentino. Ale nie tylko, tak naprawdę dla Włochów nowa seria jest dedykowana im Vicara i bekon.

Z tego powodu co miesiąc gigantyczna platforma do strumieniowego przesyłania wideo jest gotowa uspokoić swoich użytkowników Najbardziej oczekiwana treść. Mimo to amerykańska firma jest gotowa opowiedzieć się po którejś ze stron Przeciw wspólnym formacjomPodejmij drastyczną decyzję, która wywoła złe nastroje. Zobaczmy, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku godzin.

Możesz być zainteresowany >>> Telegram chroni Cię przed spojlerami online: funkcja, jak nigdy dotąd!

Netflix a konta wspólne – zostaną usunięte

Popularna platforma do przesyłania strumieniowego wideo a konta współdzielone (za pośrednictwem Pixabay)

Netflix Postanowił więc świętować urodziny Podejmij przewidywalną i drastyczną decyzję przeciwko udostępnionym profilom. W tych godzinach wielu użytkowników ma problemy z logowaniem. Rzeczywiście gigant Wideo na żywo Zostawił też wiadomość dla tego typu użytkownika. W zawiadomieniu stwierdzono:Jeśli nie mieszkasz z właścicielem konta, Aby kontynuować oglądanie Netflix, potrzebujesz własnego konta. Czy to twoje konto? Wyślemy Ci kod weryfikacyjnyPo tej wiadomości platforma wyśle ​​plik do swoich użytkowników podwójny symbol aby uzyskać dostęp do platformy.

Możesz być zainteresowany >>> Amazon wypuścił „Secret Santa”, zaplanowano wiele prezentów: wszystkie szczegóły

Dodatkowo usługa gwarantuje limit operacji, które może wykonać jeden profil. Nawet obecne zasady handlu są w tym sensie bardzo surowe i nie pozwalają na żadne okazje Uczestniczyć Profil z krewnymi, przyjaciółmi, a nawet nieznajomymi. W rzeczywistości użytkownicy będą mogli udostępniać swoje konto tylko członkom rodziny. Co więcej, ostateczny zakaz Dla tych, którzy nadal popełniają to naruszenie.

READ  Xiaomi 13 Pro w końcu otrzymuje oficjalną ocenę IP

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *