Next Street Fighter firmy Capcom nie będzie dostępny wyłącznie na konsoli PlayStation

Konsole Nintendo i gry Street Fighter mają długą historię, ale ostatnim razem dostaliśmy wersję Właściwy To była główna gra Street Fighter IV Edycja 3D dla 3DS. Nie była to tylko trudna sytuacja dla fanów Nintendo. Gracze Xbox to przegapili Street Fighter 5 Ostatnia generacja, bo Capcom zawarł umowę z Sony – czyniąc z niej wyłączność na PlayStation.

Na szczęście wygląda sytuacja dla graczy konsolowych, którzy nie posiadają PlayStation. Po obawach, że trend ten utrzyma się w systemach nowej generacji, Capcom potwierdził dziś nową grę – Street Fighter 6 Już na PlayStation 5 i Xbox Series X | S w 2023 roku. Dostanie też wersję na PC.

Sądząc po ogłoszeniu o ujawnieniu, Street Fighter 6 wydaje się mieszać trochę z „wciągającą historią dla jednego gracza” i Battle Hub, w którym wydaje się, że biegasz, odkrywając między bitwami. Ryu, Chun-Li i wiele innych postaci również powróci, wraz z kilkoma nowymi postaciami.

Chociaż prawdopodobnie nie powinieneś spodziewać się żadnych ogłoszeń dotyczących SF6 dla Switcha, jeśli Nintendo wyda lepszą konsolę w przyszłości, Capcom może rozważać port teraz, gdy ta nowa gra została również potwierdzona na Xbox. W międzyczasie gracze Nintendo mogą wrócić do Grupa bojowa Capcomktóry pojawi się jeszcze w tym miesiącu i zawiera również kilka klasycznych gier Street Fighter.

Oprócz tych informacji firma Capcom zaktualizowała również logo SF6 po tym, jak było Oskarżony o bycie Adobe Stock Graphic. Możesz to zobaczyć pod koniec zwiastuna powyżej. Czy chciałbyś kiedyś obejrzeć tę grę na konsoli Nintendo? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Pozłacana konsola Nintendo Wii królowej Elżbiety II jest teraz wystawiona na aukcję

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top