Nintendo Switch doczeka się w przyszłym miesiącu jednej z tegorocznych niespodzianek

Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite i Nintendo Switch OLED otrzymają jedną z tegorocznych niespodzianek, które pojawią się w przyszłym miesiącu 9 grudnia. Rok 2021 był rokiem świetlnym pod względem atrakcyjnych wydań z różnych powodów. Oczywiście było to złe dla fanów średniego poziomu, jednak było to tak dobre dla gier wysokiej jakości wydanych w tym roku, że zyskały więcej uwagi niż zwykle. Jedną z tych gier jest pierścień bohatera Od dewelopera Four Quarters i wydawcy Devolver Digital, który pojawił się ponownie 4 marca 2021 r. – wyłącznie na PC i PC – i był jednym z pierwszych hitów tego roku na Steamie.

Kiedy zostanie zwolniony na Switchu, pierścień bohatera Będzie kosztować 15 USD tyle samo, co na Steamie i będzie dostępny tylko w wersji cyfrowej za pośrednictwem Nintendo eShop. Jeśli jednak zamówisz grę w przedsprzedaży, otrzymasz ją po obniżonej cenie 13,49 USD. Jeśli chodzi o samą grę, może pochwalić się 82 punktami na Metacritic. Tymczasem na Steamie ma „bardzo pozytywną” ocenę od użytkowników, a 93 procent z ponad 19 000 recenzji ocenia grę pozytywnie.

„Licz rzucił świat w nieśmiertelny krąg i pogrążył jego mieszkańców w niekończącym się chaosie” – czytamy na oficjalnej prezentacji gry. Użyj rozszerzonej talii mistycznych kart, aby rozmieścić wrogów, budynki i teren wzdłuż unikalnego pierścienia eksploracji każdego odważnego bohatera. Odzyskaj i wyposaż potężne łupy dla każdej klasy bohaterów w ich bitwach i powiększ obóz ocalałych, aby ulepszyć każdą przygodę w pierścieniu. Odblokuj nowe klasy, nowe karty i nieuchwytni strażnicy w twoim dążeniu do rozbicia Nieskończonego Pierścienia Rozpaczy.”

Na konsoli Nintendo Switch gra wymaga 218 MB. W tej przestrzeni gracze otrzymują grę, która obsługuje trzy tryby gry, a także następujące opcje językowe: japoński, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, koreański, holenderski, portugalski, rosyjski, chiński i angielski.

READ  IFA 2021 odwołane z powodu `` globalnych wątpliwości zdrowotnych ''

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z Nintendo i wszystkich rzeczy związanych z Nintendo Switch – w tym najnowszych wiadomości, plotek i przecieków – kliknij Tutaj.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top