Nowa analiza App Store zapewnia programistom głębszy wgląd w udostępnianie aplikacji

AppleInsider jest wspierany przez swoich odbiorców i możesz zarobić prowizję przy zakupie za pośrednictwem naszych linków. Te partnerstwa afiliacyjne nie wpływają na nasze treści redakcyjne.

Deweloperzy mają teraz dostęp do dużej liczby plików Sklep z aplikacjami Metryki, dzięki którym będziesz mieć więcej informacji na temat wydajności aplikacji, mierzą zainteresowanie klientów i nie tylko.

Zapowiedziany w aktualizacji dla programistów Apple Strona internetowaNowe metryki analityczne dostępne za pośrednictwem App Store Connect zostały zaprojektowane w celu zapewnienia dokładniejszego obrazu ogólnego stanu aplikacji i umożliwienia programistom wprowadzania odpowiednich zmian.

Nowe narzędzia obejmują metryki transakcji, w tym ponowne pobrania, całkowitą liczbę pobrań, zwroty, zamówienia w przedsprzedaży i aktualizacje, z których wszystkie można przeglądać według regionu, typu źródła, urządzenia i nie tylko, mówi Apple. Firma dodaje, że dostęp do nowych danych pomoże programistom zrozumieć czynniki napędzające wzrost i sukces.

Apple zauważa również, że od 20 września wszystkie wskaźniki sprzedaży obejmują dane z Apple School Manager i Apple Business Manager, a także z urządzeń z systemem iOS 7, macOS 10.14 oraz tvOS 8 i starszymi.

Jako główne centrum operacji deweloperskich, App Store Connect jest stale aktualizowany o nowe możliwości i funkcje. W lutym Apple szybko zaktualizowało narzędzie Włącz wgląd W danych klipów aplikacji. Funkcja klipów aplikacji w systemie iOS 14 umożliwia użytkownikom dostęp do funkcji aplikacji, takich jak widżety płatności, bez konieczności pobierania pełnowymiarowej aplikacji.

Niedawno aktualizacja z lipca wprowadziła funkcjonalność, która pozwala programistom: Ustaw kategorie podatkowe W przypadku aplikacji i zakupów w aplikacji.

READ  Plotki o AirPods 3: nowe słuchawki douszne Apple mogą jeszcze pojawić się w tym roku

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top