Nowa usługa Veritas upraszcza proces migracji do chmury publicznej

Nowa usługa Veritas upraszcza proces migracji do chmury publicznej

Veritas Technologies, lider w bezpiecznym zarządzaniu danymi w wielu chmurach, upraszcza organizacjom proces migracji lub wdrażania nowych aplikacji o znaczeniu krytycznym w chmurze publicznej. Nowe rozwiązanie firmy, Veritas Application Mobility Service, automatyzuje podróż i może skrócić proces z miesięcy do zaledwie 15 minut. Usługa wykracza także poza dotychczasowych klientów firmy, witając wszystkich zainteresowanych i obejmując wsparcie dla platformy Microsoft Azure.

Przejście do chmury lub utworzenie solidnego środowiska w chmurze może stanowić wyzwanie dla organizacji. Procesy te mogą być długotrwałe i wymagać znajomości platform i narzędzi chmurowych, a także wiedzy na temat wzajemnych powiązań między aplikacjami. Aby skorygować wszelkie luki w konfiguracji lub funkcjonalności, należy również wziąć pod uwagę model wspólnej odpowiedzialności dostawcy usług w chmurze. Usługa Veritas Application Mobility Service ma na celu wyeliminowanie tych i innych luk w zabezpieczeniach.

„Proces migracji do chmury może różnić się w zależności od organizacji, ale złożoność jest wspólnym mianownikiem” – powiedział Jeffrey Cooley, regionalny dyrektor ds. technologii na region Azji i Pacyfiku w firmie Veritas. Usługa Veritas Application Mobility Service zmienia krajobraz. Jest to szybka, nisko-wydajna usługa Button Service Przyjazny dla ryzyka, zapewniający również szczegółowość sprawdzania szczegółów obciążenia, aby upewnić się, że każdy aspekt migracji został przeprowadzony prawidłowo. Teraz organizacje mogą bez wysiłku przenieść się do chmury w zaledwie kilku krótkich krokach.

Usługa oferuje 60-dniowy bezpłatny okres próbny i zapewnia szablony konfiguracji aplikacji oparte na najlepszych praktykach utworzone przez samą usługę w celu automatycznego tworzenia instancji aplikacji w chmurze. Dodatkową korzyścią dla firm będzie także elastyczność aplikacji dostępnych w ramach 60-dniowej zainstalowanej licencji próbnej. Jeśli klienci chcą nadal cieszyć się elastycznością między lokalizacjami w przypadku aplikacji o znaczeniu krytycznym, tę wersję próbną można następnie przekształcić w płatną subskrypcję.

„Itera stara się wzmacniać pozycję swoich klientów poprzez wykorzystanie, modernizację i maksymalizację korzyści płynących z przetwarzania w chmurze. Postrzegamy usługę Veritas Application Mobility Service jako atrakcyjne rozwiązanie o niskim ryzyku, pozwalające przezwyciężyć ten problem” – skomentował Carlos Gabriel Ceja-Auletta, dyrektor regionalny Architekta rozwiązań w firmie Itera. W chmurze. Służy jako skrót do szybkiego wykorzystania wartości w czasie i gwarantuje, że po przeniesieniu aplikacji do chmury będą one stale działać i odporne”.

READ  Google zaczyna wdrażać tę funkcję AI Samsunga Galaxy S24 w telefonach Pixel 8 i Pixel 8 Pro

W przypadku nowych wdrożeń w chmurze usługa oparta na SaaS upraszcza proces wstępnej konfiguracji. Organizacje muszą jedynie wybrać typ aplikacji i dostawcę chmury, dostosować ustawienia, takie jak zasoby obliczeniowe, sieciowe i pamięci masowej, wdrożyć nową konfigurację i skonfigurować aplikację. Usługa Veritas Application Mobility Service rozszerza obsługę zarówno Amazon Web Services, jak i Microsoft Azure.

Na zakończenie Kohli dodał również: „Chcemy zapewnić organizacjom pełną elastyczność i czas na ocenę swoich obciążeń za pomocą usługi Veritas Application Mobility Service. Dzięki 60-dniowemu okresowi próbnemu organizacje mają możliwość przetestowania i sprawdzenia poprawności usługi. To odpowiada ich potrzebom biznesowym”. Wierzymy, że gdy już ją wypróbują, docenią przyjazny dla użytkownika charakter i elastyczność aplikacji, a ostatecznie zdecydują się zostać klientami długoterminowymi.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *