Nowe modele iPada Pro OLED M3 w produkcji; Urządzenie ukaże się pod koniec marca

Nowe modele iPada Pro OLED M3 w produkcji;  Urządzenie ukaże się pod koniec marca
Po raz pierwszy od premiery iPada OG w 2010 roku Apple ukończył cały rok bez wypuszczenia na rynek nowego tabletu. Firma potrzebowała tego roku na zresetowanie oferty iPadów, zwłaszcza że zakończenie pandemii doprowadziło do spadku przychodów ze sprzedaży iPadów. Analityk TF International Ming-Chi Kuo, człowiek mający więcej połączeń w Cupertino niż na klawiaturze Apple, powiedział w listopadzie ubiegłego roku, że masowa produkcja nowych modeli iPada Pro odbędzie się pod koniec pierwszego lub drugiego kwartału.

Obecnie kamera Face ID znajduje się w górnej części ekranu w trybie portretowym, co oznacza, że ​​jest przesunięta na bok, gdy iPad Pro jest podłączony do akcesorium Magic Keyboard. Może to być uciążliwe, gdy jesteś w trybie poziomym i próbujesz otworzyć tablet twarzą; Używanie aparatu do wideokonferencji w trybie poziomym może być dość niewygodne.

Firma Apple przeniosła już przedni aparat podstawowego iPada 10. generacji tak, aby znajdował się na górze po umieszczeniu go w trybie poziomym. Zrobiono to w 2022 roku.

Jeśli naprawdę chcesz nowego, wysokiej jakości iPada, nie będziesz musiał długo czekać, ponieważ Gurman spodziewa się, że Apple wypuści na rynek nowe modele iPada Pro pod koniec marca. Tablety będą miały pod maską wydajny chipset M3. Zarówno Gurman, jak i Kuo spodziewają się również, że Apple wprowadzi na rynek w tym roku dwa nowe tablety iPad Air z ulepszoną specyfikacją, z których jeden będzie wyposażony w większy ekran o przekątnej 12,9 cala. W tym roku mogliśmy zobaczyć także nowe akcesoria Magic Keyboard i Apple Pencil.

Kuo z TF International spodziewa się, że dostawy nowych modeli iPada Pro z wyświetlaczem OLED wyniosą w tym roku od 6 do 8 milionów sztuk. Kuo spodziewa się, że na dostawy dwóch nowych modeli iPada Pro negatywny wpływ będą miały wyższe ceny tabletów w 2024 r. i kanibalizacja nowego 12,9-calowego iPada Air.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *