Nowe plotki mówią, że seria Galaxy S25 będzie wszędzie w całości Exynosem

Nowe plotki mówią, że seria Galaxy S25 będzie wszędzie w całości Exynosem

Nowa plotka od przecieku na X (wcześniej Twitterze) ma złe wieści dla tych, którym nie podoba się chipset Exynos Samsunga. Według tego źródła na obecnym etapie rozwoju Samsung planuje, aby cała linia Galaxy S25 korzystała z układów Exynos SoC – a biorąc pod uwagę historię, zakładamy, że oznacza to jeszcze nieogłoszony Exynos 2500.

To wszystkie modele we wszystkich krajach, wszędzie. Z drugiej strony Galaxy Z Fold7 i Galaxy Z Flip7 będą korzystać wyłącznie z chipsetów Qualcomm Snapdragon (prawdopodobnie 8. generacji 4), podczas gdy podstawowa i średnia seria Galaxy A będzie wyposażona w mieszankę SoC od MediaTek i Samsunga. W 2025 r.

Oprócz wypuszczenia na rynek któregokolwiek z tych urządzeń, przestrzegamy, aby nie przyjmować w związku z tym wyjątkowo dużej dawki soli, zwłaszcza że nie zostało to „potwierdzone” przez żadne inne źródło, niezależnie od tego, czy jest to plotka, czy nie.

Nawet jeśli to wszystko prawda i działa, należy pamiętać, że nadal nie wiemy dokładnie, do czego będzie zdolny Exynos 2500. Może w końcu przeskoczycie na serię Snapdragon 8? W przeszłości widzieliśmy dziwne rzeczy w tym mobilnym świecie, więc nie wykluczaj tego całkowicie.

Z drugiej strony, gdyby tak się stało, dlaczego urządzenia składane miałyby być „karane” za kompatybilność ze Snapdragonem? Nie możemy powiedzieć, że tego rodzaju strategia ma dla nas duży sens, ale znowu możemy powiedzieć to samo w przypadku obecnego podziału Exynos-Snapdragon w rodzinie Galaxy S24.

READ  Motorola oferuje zaskakującą nową ofertę dla nabywców Razra 2023

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *