NRL 2021: Anthony Milford, były rekrut Brisbane Broncos Fifth VIII, aresztowany na południe od Sydney Rapids w obliczu zarzutów o napaść

Anthony Milford, były Broncos 5., 8. i zaciągnięty, został oskarżony o trzy zarzuty napaści przez policję po jego aresztowaniu w niedzielę wieczorem.

Policja z Queensland zatrzymała Milford na noc po doniesieniach o jednorazowych zakłóceniach w obiekcie Maroons.

Policja z Queensland wydała w poniedziałek oświadczenie, w którym stwierdziła: „Policja została wezwana do Street Marshall w Fortitude Valley w Brisbane krótko przed 2 w nocy po doniesieniach o zakłóceniach.

„27-letni mężczyzna w pobliskim Forest Lake został aresztowany i oskarżony o trzy zarzuty napaści z uszkodzeniem ciała i jeden za celową złośliwość.

Zwolniony za kaucją policyjną, aby stawić się w sądzie magistrackim w Brisbane 20 października.

NRL potwierdziło, że „dowiedział się o rzekomym incydencie” dotyczącym Milford, a „Jednostka Uczciwości jest teraz w kontakcie z policją Queensland”.

Milford zagrał ostatni ze swoich 151 meczów dla Broncos w 25. rundzie po tym, jak powiedziano mu, że klub nie przedłuży jego lukratywnego kontraktu w połowie sezonu.

Następnie podpisał roczny kontrakt na związanie South Sydney w przyszłym sezonie pod wodzą byłego asystenta Broncos, Jasona Demetriou.

Umowa Milforda z Rabbitohs rozpoczyna się oficjalnie dopiero 1 listopada, a Brisbane wydał oświadczenie w poniedziałek rano Powiedział, że do tego dnia ma urlop z klubu.

„Anthony Milford zakończył swoje obowiązki umowne z Brisbane Broncos. Jest na wakacjach, a nowy kontrakt NRL ma rozpocząć się gdzie indziej na początku sezonu 2022.

„Ponieważ sprawa toczy się teraz przed sądami, Bronco nie będzie komentował dalej”.

READ  Wiadomości o zespole Późny post Jake Clifford Sprawy osobiste; Knights vs Cowboys, kontuzje, aktualizacje

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top