NRL 2021, Newcastle Knights, Mitchell Pierce, Kalin Bonga, O’Brien oddają hołd zwycięzcy meczu

Mitchell Pierce strzelił gola na 17 sekund przed grą, zapewniając Rycerzom miejsce w finale dzięki zwycięstwu 15-14 nad Tytanami na Sunshine Coast Stadium w czwartkowy wieczór.

Z Kalinem Bonga i Piercem w swoich inspirujących szczytach zawodnicy wspięli się na 26 punktów w zawodach, aby zapewnić sobie siódme miejsce drugi sezon z rzędu.

– Mitch był gigantem, był naprawdę dobry – powiedział trener Knights Adam O’Brien.

„Znosił wiele frustracji w zespole w zeszłym tygodniu, kiedy analizowaliśmy nasz atak przeciwko Bulldogs i widziałem, że „Junior” bierze wiele na swoje barki i to nie była prawda, ale mistrzowie stali w dużym stopniu. chwile i tak właśnie zrobił”.

Bonga zakończył wieczór 22 rzutami na 179 metrów, dziewięcioma przerwami i jedną asystą, podczas gdy Pierce strzelił 40-20 w drugiej połowie i jedną dobrą wskazówkę na zwycięstwo.

„To było na śmierć i cieszymy się, że dotarliśmy do finału” – powiedział Bonga. kanał dziewiąty Udostępnianie meczu.

„Obrzucili cię dużą ilością piłki nożnej i myśleliśmy, że wchłonęliśmy większość tego w pierwszej połowie i po prostu chcieliśmy trzymać się naszego planu gry i grać do pełnych 80 i tak zrobiliśmy.

„Myślałem, że wyglądamy na bardzo mocnych w środku i po prostu chcieliśmy dalej rozwijać nasz występ przed dotarciem do finału”.

O’Brien powtórzył swoją ocenę kapitana, mówiąc: – Przeciwnik rzucił w nas dużo piłki iw pewnym momencie było to za dużo posiadania dla jednej drużyny, a nie za dużo dla drugiej.


Pierce wygrywa dla Rycerzy!

„Ale znaleźliśmy sposób, aby pogodzić się z samym sobą, walczyć dalej i być naprawdę dumnym z tego, że ostatecznie osiągnęli wynik.

„Jestem naprawdę dumny z graczy i personelu, oni naprawdę zaangażowali się w życie tutaj, a niektórzy z nich bez rodziny, ale mamy tam dobrą grupę, która chce iść dalej”.

READ  Krykiet: Ken Williamson wyrzucony z boiska za brak krykieta w pierwszej piłce rund IPL

Początkowo to dziewiąte Giants przekroczyło ofertę Philipa Sammy’ego zaledwie pięć minut po przełamaniu passy Beau Fermora.

Siedem minut później Jamal Fogarty strzelił bramkę z rzutu karnego i awansował na 6-0, a Tytani wyglądali w dobrej formie, ale wtedy Bonga pokonał swoją klasę w meczu.

Pełen obrońca skoczek obrócił się z prawej strony na lewą i podał podanie fałszywej połowy Jaydena Braille’a, po czym podzielił się na dwóch obrońców, aby zdobyć bramkę.


Vivita w akcji i w trybie kuli burzącej

Po remisie Rycerze strzelili w nogę z błędami Josha Kinga i Heimmel Hunt, dając szansę Gigantom na odzyskanie przewagi.

Spóźniając się w pierwszych 32 minutach, David Vivita miał natychmiastowy wpływ, gdy Justin Holbrook go zaatakował, pozostawiając po sobie trzech obrońców podczas 15. próby w sezonie.

Giants utrzymali prowadzenie aż do 61. minuty, kiedy Bonga otrzymał piłkę z odległości 10 metrów i zapewnił doskonałe podanie dla Mitchella Pierce’a, który zdobył bramkę.

W meczu wyrównanym na 12-12, to Knights mieli dwubramkową przewagę w 71. minucie, kiedy Jake Clifford strzelił z rzutu karnego po tym, jak Pearce został obroniony późno przez Jarroda Wallace’a.

Cztery minuty później Giganci wyrównali ponownie, gdy wysoki strzał Jaydena Campbella i rzut karny Jamala Fogarty’ego.


Bunga chce sprowokować rycerzy odrobiną magii

Gol z gry Patricka Herberta z Titans nie trafił na dwie minuty przed końcem meczu, co dało Rycerzom zestaw siedmiu wślizgów, a po tym, jak Clifford strzelił swojego gola z gry, Pierce poszedł do przodu, aby wygrać na lodzie.

READ  Oswojony przez Barcelonę, zremisował z Gironą, nie potrafiąc wykorzystać potknięcia Realu Madryt

Po sześcioletniej suszy na Mistrzostwach Świata w latach 2014-19, która zapewniła również trzy łyżki dumnemu klubowi, Rycerze zajęli teraz miejsce w pierwszej ósemce w kolejnych sezonach i będą chcieli jeszcze bardziej poprawić swój styl gry przeciwko Broncos w Runda 25.

Tymczasem Tytani czekają nerwowo na dalsze wyniki w ten weekend przed masową rozgrywką z Warriors w ostatnim dniu sezonu zasadniczego.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *