NSW MP wyjaśnia „brak trójek” podczas wyłączania w całym stanie po tym, jak literówka w aktualizacji Covid wywołuje ogromny sprzeciw

NSW MP wyjaśnia „brak trójek” podczas wyłączania w całym stanie po tym, jak literówka w aktualizacji Covid wywołuje ogromny sprzeciw
Globalizm

Reprezentantka Wallsend, Sonya Hornery, sprawiła, że ​​mieszkańcy zaszokowali się po zabawnej literówce. Załączone zdjęcie

Państwo członkowskie NSW uruchomiło w sobotę blokadę koronawirusa, powodując, że ludzie są wstrząśnięci, gdy skutki niefortunnej literówki wymknęły się spod kontroli.

Sonya Hornery, posłanka z ramienia Wallsend, na zachód od Newcastle w regionie Hunter, zaktualizowała swoją stronę na Facebooku po ogłoszeniu w sobotnie popołudnie zamknięcia działalności w całym stanie.

Zalana pytaniami dotyczącymi ograniczeń odwiedzających, podzieliła się szczegółowym wyjaśnieniem zasad dotyczących wizyt pojedynczych i partnerskich.

Jednym z pytań, na które odpowiedziała w swojej serii „Często zadawane pytania dotyczące COVID-19”, było to, czy partner może odwiedzić kogoś ze współlokatorami, ale niestety odpowiedź nie poszła zgodnie z planem.

Napisała: „Tak, twój partner może odwiedzać, nawet jeśli lubisz innych” i nie minęło dużo czasu, zanim mieszkańcy LGA mieli dzień w terenie.

Facet zrobił zrzut ekranu z literówką i podzielił się nim w komentarzu, mówiąc: „Myślę, że zasady są bardziej postępowe, niż początkowo sądziłem”.

Hornery odpowiedział nieśmiałemu mieszkańcowi i wyjaśnił: „Nie ma trójkątów”.

Hornery przypadkowo napisał, że możesz odwiedzić swojego partnera, jeśli lubisz innych ludzi.
Hornery przypadkowo napisał, że możesz odwiedzić swojego partnera, jeśli lubisz innych ludzi.

Inny powtórzył: „Żadnych trójkątów… dopóki ograniczenia nie zostaną zniesione”, a Hornery przyznał, że po zamknięciu nie będzie żadnych zasad dotyczących spotkań seksualnych.

„Więc to jest bezpłatne dla wszystkich” – zażartowała.

Jej błyskotliwe odpowiedzi otrzymały ponad 300 polubień, a wiele z nich świętowało z humorem w innych komentarzach.

Jedna osoba napisała: „To super. Uczyń to realne. Humor zawsze pomaga w takich sytuacjach. Tak trzymaj”.

Poseł nie miał żadnych skrupułów, by wziąć udział w zabawie.
Poseł nie miał żadnych skrupułów, by wziąć udział w zabawie.

Przezabawna wpadka pojawiła się później w wirusowym wideo TikTok, na którym twórca Sunshine Ruby Troi mieszka w Wallsend LGA.

„Nie wiem, ilu z was śledzi lokalnych posłów w mediach społecznościowych, ale Sonya właśnie wyszła dzisiaj z parku” – powiedziała, pokazując grafikę do posta na Facebooku za nią.

READ  Politycy stosunkowo milczą na temat zmian klimatycznych w tych wyborach, ale bierność powoduje kosztowny kryzys życiowy – ekspert

Film obejrzało ponad 45 000 osób, a dziesiątki potwierdzają wszechstronne i elastyczne podejście Hornery do mediów społecznościowych.

Jeden z nich napisał: „Tak, kocham ją. Szukała więcej informacji niż rządowa strona internetowa”.

Inni mówili, że chociaż nie byli w Wallsend LGA, nadal śledzili Hornery, ponieważ była „skończona”.

Stanowe ograniczenia blokady weszły w życie w sobotę o godzinie 17:00 i potrwają do godziny 12.01 22 sierpnia.

Ten nakaz zastępuje wszystkie istniejące nakazy zamknięcia dla regionalnego stanu Nowa Południowa Walia, a Sydney nie zostanie zamknięte co najmniej do 28 sierpnia.

Władze poinformowały mieszkańców NSW tylko dwie godziny przed zbliżającym się zamknięciem, z oficjalnym oświadczeniem wydanym przez NSW Health dopiero po godzinie 15:00.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *